Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkóság lenne szerintetek,...

Bunkóság lenne szerintetek, ha szólnék a szobatársamnak, mert?

Figyelt kérdés
Egész éjjel számítógépen játszik, és a nagy monitorja miatt fényáradatban úszik a szoba, ami miatt olyan, mintha le sem lenne kapcsolva a lámpa, illetve az egér folyamatos kattogása miatt nem tudok nyugodtan aludni, és éjjelente 6-7-szer is megébredek?
2015. nov. 24. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát valahogy kompromisszumot kéne kötni. De másokon úgy sem tudsz változtatni, ha más nem vegyél egy szemmaszkot, énis úgy alszom.
2015. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit nevetségesnek tartom, hogy nekem kellene szemmaszkot és füldugót vennem ahhoz, hogy normálisan tudjak aludni, csak azért, hogy ő nyugodtan tudjon a játékkal játszani. A kollégiumban a kompromisszumnak mind2 oldalról kéne működnie.
2015. nov. 24. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem lenne bunkóság mert egy szobában lévő együtt élésnak alapjai az alkalmazkodás és HA csak te alkalmazkodsz ő meg nem akkor egy önző szemét.

Szóval mondd el neki hogy meg kéne beszélnetek az ilyen dolgokat amik neked és neki nem tetszik.

Ha más nem akkor szemmaszk és fül dugo alkalmazkodj akkor te ő hozzá.

2015. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Cserélj szobatársat valakivel, mert ennek a vége az lesz hogy folyamatosan veszekedni fogtok egymással mert ő önző dög te pedig szeretnél kiállni önmagadért.

Szóval szobatársat kéne cserélned ha ez lehetséges.

2015. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagy problémákat okoz s szobatárs lévén ezen vltoztatni kell. Logika.
2015. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egy kicsit nevetségesnek tartom, hogy nekem kellene szemmaszkot és füldugót vennem ahhoz, hogy normálisan tudjak aludni, csak azért, hogy ő nyugodtan tudjon a játékkal játszani."


Nevetséges, nem nevetséges, ez lenne a legegyszerűbb megoldás. Én öcsémtől kaptam füldugókat, mert neki munkában alap tartozék, és sokkal jobb úgy aludni. Ráadásul nem nagy kiadás sem egy szemfedő, sem egy csomag füldugó, és nyugodtan tudnál aludni.


Az a baj, hogy nekem is volt ilyen szobatársam, vele egyszerűen nem lehetett vele értelmesen beszélni mert szart bele a dolgokba. És le lehet állni "háborúzni" de abból csak szívás van.


Persze néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt, ha nem szólsz neki akkor ne is duzzogj magadban...

2015. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nappal tanul vagy dolgozik? Azt kéne,hogy 10-11-ig lehet hangoskodni,de utána alvás van,beszélj vele erről.


Én szerintem már kinyírtam volna :D

2015. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!