Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Alapjáraton embergyűlölő,...

Alapjáraton embergyűlölő, bunkó nyugdíjas nővel mit lehet kezdeni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

4 emeletes társasházban lakunk. Az egyik öregasszony, ahogy vénül, úgy marhul meg -.- Amúgy is embergyűlölő. Szögeket szór a járdára, hogy a gyerekek ne jöjjenek erre biciklivel, stb, mert zavarja.

Tönkretette a hátsó bejárati ajtót (Műanyag és folyton kitámasztja. A nyári melegben (38-40 fok) Megereszkedett, deformálódott. Mikor többen lementünk kérdőre vonni, azt hazudta, hogy a babás házaspár ahogy tolta ki a babakocsit támasztotta ki (iiigen, pont úgy, hogy a lábtörlőt odarúgta a becsukott ajtóhoz, hogy ne kattanjon a zár) és ő nem csukdossa utánuk. Ebben az a szép, hogy pont akkor mentek ki a másik ajtón, mikor igyekeztünk a satrafához.(kiskert van az épület mögött, ott bohóckodik. És más ha ültetne csak egy virágot, tövestől kitépi és az ajtaja elé dobja. megtörtént eset).

Most pedig azt vette a fejébe, hogy a szórólapokat, helyi újságot(Nem pesten vagyunk) elrakja magának az alagsori bejáratnál egy dobozna. Többször kértük, hogy 2 napot várjon, mert másokat ezek érdekelnek. Ránkvágta az ajtót-Ma az egyik szomszéd ráunhatott, mert egy szép kérőlevél, (tényleg szofisztikált volt és uddvarias) volt reggel az üzenőfalon. És eltüntette a dobozkáját az öreglánynak. Munkából hazaérve bazinagy papír, rajta ronda írással: Csak a papír van az utadban???!!

És előkerült a dobozkája is, amiben benne volt a frissen kihozott hetilap.


Ezzel lehet valamit kezdeni, azon kívül, hogy este elássuk a p..csába?

Volt már valakinek ilyen szomszédja?

hogy oldotta meg?



2015. okt. 21. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha elkezdesz vele ordibálni az segít.
2015. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nincs az az isten. A felettem lakó megtette. Kutyaszart kapott az ajtó elé. És nem viccelek.
2015. okt. 21. 19:26
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Nyomjatok ragasztót a kulcslyukba.
2015. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Nincsen valami házvezető? Mert ha van, én biztos írnék neki egy panaszlevelet.
2015. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Az öregasszonynak igaza van.
2015. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

A szögek szórásáért és a szándékos rongálásokért lehet feljelentést is tenni.


De mondjuk én simán kib..sznék vele, minden napra kapna valami "ajándékot" az ajtó elé, vagy minden reggel-este dörömbölnék hogy aludni se tudjon. A postaládája tartalmát meg naponta dobálnám a kukába, főleg a csekkeket. esetleg éjszaka közepén bedobnám az ablakát, és hasonló finomságok, csak megunná a szemétkedést másokkal.

2015. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

3# Ezt lehet megszívlelem :D hátha bentragad :D


4# egy meghatalmazott ügyintéző van. Ő kapta a kakit (mert végezte a dolgát)


5# neked meg nincs. Csak jelzem,ha kisebb a %, akkor én voltam. (mindenki másnak zöld :) )


6# Ki volt hívva a körzeti, de azt mondta, mivel nincs a szögekre közvetlen bizonyíték, nem lehet mit tenni, mert akkor még mi lennénk befogva becsületsértésért. Azt tanácsolta, hogy próbáljuk meg felvenni, szögszórás közben és az már szándékos veszélyeztetés. De amikor hasonlót tesz, az valamikor nagyon későn lehet. Mivel mindenki dolgozik, nem tudunk állandóan az ablakban várni :(


És a 3.on lakik, oda nehéz úgy dobni, hogy ne másnak ártsunk :(

2015. okt. 21. 20:08
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
Nyugodtan. Majd rádhívja a rendőröket ha beragasztózod az ajtaját, a bíróságon majd meglátod megérte-e. Ha meg nem láttad, sőt senki, soha, hogy ő szórta ki a szögeket, miért rá gyanakszol? Szánalmas vagy. Igen is joga van mindenhez, amit tett. Te meg fölnagyítottad. Ilyeneket írni, hogy bedobod az ablakát? Mindjárt értesítem valamelyik szolgálatot hogy nézzék már meg ki írta ezt, állítsák törvény elé, akkor legyen ilyen nagy arca. IP címről 2 perc alatt visszanyomozzák. 5 ös voltam.
2015. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Rettegek 5ös 8as írója(ugyanaz vagy). Szerinted egy 15 lakásos házban, ahol 14 békében megvan és egy mindenkit szidó, gyűlölő, hangosan k anyázó hárpia van, akkor a 14 család a bűnös? És többesszámban írtam. egység volt és van. Azt írtam, hogy nem tudjuk felvenni. Mióta rendőrt hívtunk óvatos.

kívánom, hogy csak fele ilyen szomszédod legyen.

vagy azért véded, mert te is ilyen vagy.

2015. okt. 21. 20:45
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon unatkoztok.
2015. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!