Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten menyire "veszélyes"...

Budapesten menyire "veszélyes" a lakótárs kategória? Nektek milyen véleményetek van? Érdemes bele vágni? Ugy hogy magát a várost sem ismerem?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre
2015. dec. 8. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

beszélgess a leendő lakótárssal, ha szimpatikus, vágjál bele, legfeljebb nem jön be, és továbbállsz.

Nem tudsz egy szobát bérelni?

2015. dec. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mit értesz "veszélyes" alatt? Több ezren laknak így.


Normális helyzetben maximum ilyen "ki takarít ki nem" és "beleevett a kajámba" típusú problémák szoktak lenni.

2015. dec. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szobát szeretnék bérelni. Még azt nem tudom. Hogy melyik kerület lenne a legjobb....
2015. dec. 8. 05:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Veszélyes alatt a személyes cuccaim eléggé munka mániás vagyok meg az edzés szoval tényleg csak az alvás és kifújt ....
2015. dec. 8. 05:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha félted a cuccaid akkor nem hozol először minden drága holmit csak ami szükséges. Aztán ha megismerted a lakótársakat és feloldódsz majd csak akkor...

Amúgy lutri a lakótárs ha nem ismered, ez mindig is így volt és mindig is így lesz.

2015. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyetemi csoptársakkal költöztem össze úgy könnyebb volt. Illetve egyszer nem volt más megoldás, két nagyon vallásos lánnyal, de ott nyilván minden rendben volt, egy papírzsepit se vettek volna el kérdezés nélkül.
2015. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez ugy lesz hogy őszepakolok es megindulok. Párszor felmegyek szétnézni de enyi
2015. dec. 8. 15:23
 8/8 csatrad ***** válasza:
Szerintem nem tudsz rosszúl valasztani, hiszen a lakótárs is bérli a helyet és egy főbérlőnek nem éri meg zűrös embereket elfogadnia ha mást is meg akar tartani mellette. A kerületről meg annyit, hogy nyugat felé mindig jobb akárhol nézed a világon.
2016. jan. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!