Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyökér szomszéd ellen mit...

Gyökér szomszéd ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Jobb szót sajnos nem találok rá. Panelban élek, nem túl vastagok a falak, így elég sok minden átszűrődik, de nem vészes. De ami tőlük alulról jön az katasztrófa.

Hétköznap "csak" 3/4 órát kell kibírni, akkor max hangerőn nézik az Éjjel nappal Budapest ismétlését. Mivel ez délután van, annyira nem zavar, általában akkor itthon sem vagyok, csak ritkán. De hétvégén reggel 6-kor üvölt, tombol már, erre kell kelni. Ez eltart 2 órán keresztül simán. Este házibuli szinte minden hétvégén, hajnalig. Vasárnap reggel ugyanaz, mint előző reggel.

Szóltam már neki párszor, legutóbb erőteljesebben, hogy nem tudok tőle pihenni, nem is tudom mikor aludtam már egy jót igazán. Ezzel elértem, hogy most már egész nap hallgatom a zenélést és az ordibálást.

Hívni akartam már rendőrt is, de nagy haverok, így annak semmi értelme.

Jó környék ahol lakom, elég csendes, normális emberekkel, csak ő ilyen nyomorult. 1 éve minden este a Való világot kellett hallgatnom teljes hangerőn, mert szerinte ez egy nagyon vicces műsor. Sajnos elég buta huszonéves létére.



2015. dec. 24. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ugysem tudsz pihenni: Bika hangfal hasra fektetve, Carmina burana tök hangerön reggeltöl estig.
2015. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szol a tv a lépcsőházakba szintenként, vagy összesítve vannak a fogyasztás mérők, mindenkinek hozzáférhetőnek kell lenni, mikor ez megy lemész kinyitod a mérőszekrényt és lenyomod a kismegszakítót.

Vissza kapcsolják és még folytatják, akkor rá félórával menj le és nyomd le újból!

2015. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van 300W-os erősítőm hangfalakkal, de a többi szomszéd engem is betámad sajna.

A kismegszakítós példa is jó, volt már rá példa, de olyan buta, hogy azt hiszi, hogy valami leveri a biztosítékot. Nem jut eszébe, hogy zavar valakit.

2015. dec. 24. 18:15
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Rakjál tojást,kutyszart a lábtörlőjük alá, vam otthon esetleg meggyed? A levével kend össze az ajtójukat, mézzel kend be az ajtójukat,köpjél bele a postaládájukba,vagy tegyél bele kutya szart..Vagy ha fiú vagy verd ki azt öntsd a postaládájukba

.firkáld össze az ajtójukat,vagy a szemetet szord az ajtójuk elé... Én nekem bevállt a gyökér szomszéd ellen

2015. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Az ajtó kilincset kend be mézzel vagy palma texxel
2015. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
hahahaaha hát ti betegek vagytok :)))
2015. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire vagy csicska? Ha tényleg olyan hangos az illető, akkor hogy-hogy a többi szomszédot nem zavarja? Miért nem beszéled meg velük, hogy bocsi, de ellenzajt csinálsz, amit pontosan akkor fogsz befejezni, amikor ő is? Beszállhatnának ők is, mi trollkodtunk már szét rendszeresen bulizó társaságot, amikor felettük és alattuk más-más zenét kezdtünk dübögtetni, kétszer próbálkoztak még, harmadik hétvégétől síri csend volt... fogjatok össze.
2015. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Onnantól nem érdekel a bánatod, hogy csak akartál rendőrt hívni, mert "nagy haverok". Tűrj csendben, békességben, és nehogy kiállj a jogaidért.
2015. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nagy haverok a rendőrökkel, a rendőrre még vonatkozik a szolgálati szabályzat. Gyűjts tanúkat, és nézzétek végig az intézkedést. Ha nem vagy elégedett, kérésedre a rendőrnek meg kell mondania neked a jelvényszámát, ami alapján te bepanaszolhatod. Ha már a sokadik panasz érkezik a rendőrre, akkor hidd el, hogy el fog beszélgetni a haverjával, hogy hagyja abba a baromkodást, mert ő, a rendőr egy idő után a saját állásával fog játszani.
2015. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, kérésedre a jelvényét meg kell mutatnia, és arról te szépen felírhatod a számát. Ha húzódozik, akadályozza ezt, akkor erre ugye neked is ott vannak a tanúid, akkor az intézkedés helye és ideje alapján tudsz panaszt tenni.


El lehet és kell is menni a végsőkig, hiszen vesztenivalód nincsen (már tudja a szomszéd, hogy neked nem tetszik amit csinál). Bulizásról készíts hang- és videófelvételt, ezek alapján indíthatsz birtokvédelmi eljárást a jegyzőnél. Ha mást nem abból lesz elege, hogy folyton meghallgatásokra és rendőrségre kell járkálnia, és abbahagyja az indokolatlan zavarást.

2015. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!