Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek ha a felső szomszé...

Berni86 kérdése:

Mit tehetek ha a felső szomszédom nem hagy minket békén?

Figyelt kérdés
2 éve lakunk albérletbe (már nem mi vagyunk az első bérlők akinek problémája van),a felső szomszéd gy 80 év körüli idős asszony,aki folyamatosan zaklat minket,ami abban nyilvánul meg,hogy éjszakánként üti a parkettát,meg üvegeket gurít!Próbáltunk vele beszélni erre az volt a válasza hogy lesöpörte szeméttel a 7 hónapos kisfiamat,amiből nagy veszekedés is kerekedett!szoltunk már többször a rendőröknek és azt mondták nem tudnak mit tenni vele és nem tudják hova kell menni ilyen esetben!tudnátok esetleg valami biztatót mondani?!a tulaj azt mondta ő is mellénk áll hisz már nem egy lakó ment el innen az öregasszony miatt,jah és a lányának is szoltunk ő is ilyen sőt még esernyővel fejbevágta a páromat,de a lánya nem vele lakik
2015. dec. 28. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ti se hagyjátok aludni,éjszaka hangfalat a plafonra ...
2015. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A saját "élményemet" írom le, hátha segít neked is.

A szomszédom akár egész éjjel teljes hangerőn bömböltette a TV-t, ahogy nappal is. Ketten voltak, egy 65 év körüli és annak egyedül álló 45 év körüli lánya. Először jól szituált diplomásként szóltam nekik. Erre kiröhögtek, meg szerintük ne én mondjam meg hogy ők mit csinálhatnak. Ezért másodszorra az anyanyelvükön léptem fel, ami abból állt hogy egy nagy kalapáccsal részeg culágert is megszégyenítő módon kívül teljes erőből püföltem a betonfalát. Na ez már hatott, mondtam hogy az anyanyelve. Mert sértődötten megkérdezték hogy mi volt az, majdnem halálra ijedtek. De még ez sem hozott teljes sikert, ezért a lakásban is megismételtem néhányszor, egy padlóra helyezett deszkapalot döngölve. A szomszédok nem rám haragudtak emiatt hanem rájuk, hisz a bömbölő tévé őket is zavarta. Nem telt el sok idő és visszahúztak a falusi házukba. Szerintem tudták hogy addig dörömbölök amíg síri csend nem lesz.

Az tök mindegy hogy idős, attól még lehet olyan tahó aki érzéketlen másokra. Ahogy az én szomszédom is arról tett bizonyosságot. Az olyan csak abból ért ha hátránya származik a nem helyes cselekedetéből.

2015. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Ejszaka feljarsz hozza becsongetni, vered az ajtajat, remiszgeted.
2015. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Korzeti orvosnak kellene szolni
2015. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
kolcson kenyér visszajar. hangfal, tv, ha van akkor mikrofon, rádió, telefon minden max hangerőre, meg utogesd a falat, éjszaka ne hagyd aludni:) sok sikert:)
2015. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy már többször visszazuhogtam neki,de semmit nem ért sajnos!Meg ugyebár van egy 7 hónapos kisfiam és ő miatta annyira nem tudok hangfalakat üvöltetni !Benn voltunk a közös képviselőnél és ő azt mondta hogy nem tudnak vele mit csinálni,jah és nem tudok bemenni hozzá az ajtóig sem sajnos,mert zárva van a rácsos ajtó és nincs hozzá kulcsom!Múltkor a párom felment amiért lesöpörte a picit és véletlen sikerült az ajtó elé jutnia,erre ez a majom nő feljelentette magánlaksértésért,ami nem volt igaz,mivel be sem ment a lakásba csak széttörte az ajtó elött a seprűt ,erről azóta már papír is jött!Szerintetek ha felveszem telefonra,ahogy zuhog az elég a rendőröknek?!Talán egy kis helyszíni bírság észhez térítené
2015. dec. 30. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvosnak kellene szolni, de nem tudsz sok dolgot tenni. Elmesz mashova alberletbe.
2015. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!