Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit hagytatok a szobátokban,...

Mit hagytatok a szobátokban, mikor elköltöztetek a szülőktől albérletbe?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik végkeg költöztek el, nem csak tanulás miatt. Ott hagytátok a 'gyerekkori' cuccokat, amik már nem kellenek az új élethez, vagy teljes lomtalanítást csináltatok? Pl kopott ruhák, plüssállatok, giccses dísztárgyak, iskolai füzetek könyvek.
2016. jan. 3. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Amire már nem volt szükség, ment a kukába, minden mást vittem. Gyerekkori játékaimtól nincs szívem megválni a mai napig, azt hurcolom magammal egyik pincéből a másikba. :)
2016. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én otthagytam a gyerekkori holmikat, van ott egy csomó könyvem, néhány bútor, ruhák. Bármikor elhozhatok bármit, nem dobáltam ki semmit, elférnek ott, anyum egyébként sem engedné a gyerekkori cuccaimat kidobálni.
2016. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyeneket már rég kiszórtam, mint iskolai könyvek, gyerekcuccok, viszont kb mindent, ami volt, otthagytam, csak pár ruhát és az elektromos kütyüimet vittem magammal. Mivel külföldre költöztem, sokmindent nem tudtam magammal vinni és mivel gyakran járok haza, nincs is értelme mindent az albérletben tárolni. Mivel az albérlet nagyon kicsi, alig van hely, így még a nyári ruháim is a régi szobámban vannak, csak a télieket vittem az albiba, ha meg nyár lesz, a télieket költöztetem haza.
2016. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sulis könyvek, jegyzetek, meg egy csomó sima könyv, mert nem férnek el az albiban. Plüssállatok, emlékek, néhány otthon hordós ruha, pár pizsit.
2016. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!