Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is elköltöztetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is elköltöztetek volna ezért? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk együtt a párommal, már 2éve együtt is élünk.Márciusban kiderült hogy társkeresőzött elnéztem neki. 2hete kapott egy sms-t a kolleganőjétől hogy mennyire vágyik a szeretetére azt is kimagyarázta, de 2napja este megint kapott ugyan attol a nőtől hogy olyan jó lenne ha együtt aludnának stb. Hát én ezen nagyon kiakadtam és eljöttem. Közben beszéltem a csajjal és kiderült hogy a párom igenis adott rá okot hogy ilyeneket irogasson neki. Tegnap rózsával várt amit már legalább 2 éve nem kaptam tőle. Smseket ír h bocsájtsak meg neki.Bár tegnap 6körűl keresett utoljára. De nem tudom mit csináljak.
2015. okt. 8. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy felháborodva, gondolom hirtelen jött, és nem is ez volt az első alkalom, amikor nem mondta el igazat. Mindenesetre egy jó nagy átbeszélést megér a dolog, ha másra nem is arra jó lesz, hogy nem haragban váltok el, meghallgathhatod az ő verzióját, nem kell neki hinni, de jobb ha tudod hova helyezni magadban a dlgokat, mint bizoytalanságban és dühben lenni....
2015. okt. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A csaj hazudhatott is,neki az lenne az érdeke,ha szétmennétek.

Ettől függetlenül azt mondom, jól tetted, hogy elköltöztél.

Mi az,hogy társkeresőzött?

Hm.

Alapjában azt mondanám beszéljétek meg,minden ember hibázik, de itt úgy néz ki,hónapok óta hülyének néz.

A bizalmad eljátszotta, talán soha nem lesz a régi az irányába.

Nem vagytok házasok,gyerek nincs,ezen nem kell gondolkodni, add ki az útját.

Rendben, nem kaptad rajta őket,csak hát,nem az első eset,nekem nagyon úgy tűnik, madárnak vagy nézve....

2015. okt. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem reagáltad túl. Én is elköltöztem volna.


Mit csinálj? Keress egy másik férfit. Most lehet, hogy ideig-óráig felfüggesztené a kicsapongást, de hamarosan újrakezdené. Ráadásul kolléganő... azt csinálnak ott bent, amit csak akarnak (főleg ha nagyobb cég).

2015. okt. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jogos a felháborodás, de kapásból kapásból elköltözni kicsit azért túlzás.


>Tegnap rózsával várt amit már legalább 2 éve nem kaptam tőle. Smseket ír h bocsájtsak meg neki.Bár tegnap 6körűl keresett utoljára.


Ez konkrétan semmit sem ér, üres. Nem az a kérdés, hogy bánja-e, hanem az, hogy miért és hogyan jutottatok el idáig, és hogy miért lenne ezentúl másképp, ha megbocsátasz neki.

2015. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy eljöttél, egyáltalán nem reagálod túl. Én még ennyiszer sem bocsájtottam volna meg neki.
2015. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy eljöttél és virágcsokor ide vagy oda, én nem is bocsátanék meg. Milyen már ez? Te is kellenél neki, mert te vagy a kényelem, az otthon, a megszokás, de nem bír magával, kell neki más is, akivel szórakozhat? Nehogymár! Ráadásul az a másik nő a kolléganője, gyanítható, hogy nem lesz olyan egyszerűen vége közöttük, hiszen sűrűn találkoznak gondolom. Ez pedig - ha megbocsátasz neki - mindennapos gyötrelem lesz neked.


Gyanítom, hogy ha most megbocsátasz, akkor azt úgy fogja venni, hogy "ez könnyen ment", aztán majd idővel ismét eljátsza ezt veled. Az ilyennek le is út fel is út, szórakozzon a másik csajjal.

2015. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

már bocs, de te hülye vagy???

"Márciusban kiderült hogy társkeresőzött elnéztem neki"

"2hete kapott egy sms-t a kolleganőjétől hogy mennyire vágyik a szeretetére azt is kimagyarázta"

"2napja este megint kapott ugyan attol a nőtől hogy olyan jó lenne ha együtt aludnának stb"


Ezek után én biztosan nem lennék együtt egy ilyen emberrel...ha te visszamész akkor megérdemled, hogy csaljon téged, mert te ezeket kb bevállalod...

mikor hagyod el? amikor már melletted gruppenezik 2 csajjal, vagy még az is beleférne?


22F

2015. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!