Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Családi konfliktus iphone...

Családi konfliktus iphone végett, te mit tennél?

Figyelt kérdés

Az egész story úgy kezdődött, hogy elhívott bulizni az ex barátnőm (nem is értem miért engem).

A buliba érve arra kért hagyjam kicsit magára, na gondoltam hát ő tudja.

A buli vége fel pár ismerős szólt, hogy jó lenne ha haza vinnem mert már fél órája a wc-ben van és nem válaszol.


Aztán karban fogtan és vittem egészen hazáig, már épphogy bevittem az utcába és nagyon jeges volt az út. Jött egy autó és sötét volt nem láttam a jeget és hanyatt estem a fejemet alaposan bevertem az exem pedig rám esett és szegény lány akkor felriadt és ő is vágódott egyett.


Na akkor a helyzeten nevettem. Haza érve hajtogatta, hogy mennyire hálás, hogy haza hoztam, és akkor kezdett csörögni a xaros ájfonja.


Nyúlt a zsebébe na az alaposan összetört.

Na akkor minden SZ@ rházinak lehordott kérdezés nélkül amiért elejtettem őt, és zsírva fakadt.


Én hiába hajtogattam de hisz te áltál fel és akkor estél el... Amúgy is a buliban is eleshettél, és rám estél gondolkodj.


De nem. Én egy mocskos hazug vagyok, a kiabálásra, sípozásra a családja is kijött... És azóta én vagyok a szemét.


Az apja másnap vigyorogva oda jön hozzám mintha bocsánatott akart volna kérni az alábbit mondva


" ha nem fizeted ki az 50.000Ft-os javítási költséget akkor elintézem, hogy közmunkán rohadj a maradék életedben "


Jó pár helyen elmondta a hazugságát a családja, sőt még a bulihelyről is ki tiltottak.


--------

Itt a Lényeg!


Én nem tartom fernek, hogy nekem kell kifizetni a javítás 100%-át.

Anyagilag nézve pedig én szinte napról napra élek, ők pedig két évente cserélik a BMV-ket.



2016. jan. 10. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem fizetnék semmit, az ő hibája, hogy cipelni kellett. Majd legközelebb kúszik hazáig.
2016. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
1 fillért se adj az ilyen hülye 3,14csának.
2016. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én elmeséltetném az ismerősökkel milyen úrinőhöz cseppet sem méltó állapotban volt a kicsi lánya, hogy azzal büszkélkedjen. És elmennék látleletet is vetetni, és mondanám hogy te meg a lány miatt sérültél meg.
2016. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell fizetned semmit sem. Nincs semmi, ami alapján erre kötelezhetnének.

Arról nem te tehetsz, hogy ennyire kiütötte magát. Gondolom, piás volt, vagy drogos, ha ennyire nem tudott magáról. Szóval ha ahhoz volt esze, akkor viselje a következményeket is.

Az apja is fura, hogy nem azon akadt ki, hogy a lánya így kiütötte magát, hanem még rád volt mérges, mert hazavitted és ezzel megelőzted a további esetleges bajokat.

2016. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Még az is eszembe jutott, ha tényleg ilyen fura, hogy elhívott téged, aztán meg csak arra kellettél, hogy hazavidd, nem lehet, hogy már össze volt törve a telefonja? Csak nem merte otthon megmondani és ezt találta ki, hogy majd rád fogja.
2016. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
5: Valószínűleg ez. Tök egyértelmű, hogy már korábban is össze volt törve, csak kellett egy bűnbak. Én sem fizetnék egy petákot sem.
2016. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod ki fizetne. Biztos, hogy nem akkor tört össze az a telefon. Csak meg akarnak szívatni. Egyébként odamennék az apjához nyújtanám a kezem mintha pénzt adnék, megveregetném a vállát és vigyorogva mondanám, hogy találjon ki jobb mesét és ha még egyszer fenyegetni mer akkor úgy pofán vágod, hogy nem lesz mivel vigyorognia.
2016. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:

Jó kapcsolat lehetett az...

Van oka valamiért bosszút állni?

2016. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2016. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!