Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jogosan akadtam ki? Vagy...

Jogosan akadtam ki? Vagy tenyleg igy kell viselkedni valakinek azert, mert masodeves?

Figyelt kérdés

Kollegium, negyen vagyunk egy szobaban. 2 szimpla agy, egy emeletes, ket elsoeves, ket masodeves (csak ket eves a suli, ezert a masodvesek egyben a "menok", a vegzosok is). En alszom folul, a "kedvenc" szobatarsam pedig alattam. Tegnap este probaltam volna aludni (fel tizenketto korul), amikor is megerkezett az egyik fiubaratja a szobaba, leult az alattam levo agyra, es elkezdtek beszelgetni, nem kifejezetten halkan. Ejfel korul szoltam csajnak, hogy ne haragudjon, de idezze mar fel az utolso alkalmat, mikor o aludt, es az barataim jottek fel vihancolni a szobaba az ejszaka kozepen... Aztan elkezdtem sirni az idegessegtol es faradtsagtol. Erre nem mondott semmit, hanem kimentek a sraccal egyutt a nappaliba.

Aztan hajnali egykor kuldott egy uzenetet facebookon (!), amit csak reggel olvastam el. Azt irta benne, hogy o nagyon faradt erzelmileg es fizikailag, es hogy tegnap elmondta a fiunak, hogy tetszik neki, de fiu nem tudja viszonozni, stb stb. Majd ugy irta ala a levelet, hogy "torott szivu szobatarsad".

Aztan ma odajott a suliban, hogy megkerdezze, hogy elolvastam-e a levelet, meg hogy megoleljen. En elhajoltam, es mondtam neki, hogy ne csinalja, nem szeretnem. Erre odament sirni az egyik kozos baratnonkhoz, hogy en milyen szemet vagyok es pfuj.


Raadasul nem is ez az elso huzasa. Pl hetvegeken lusta felkelni 11kor (!), hogy lemenjen reggelizni a menzara, olyankor tolem kunyeral kajat. A masik meg a biciglis sztori (errol mar irtam egy masik kerdesben). Kaptam kolcson egy bringat egy lanytol, arra a ket evre, mig itt vagyok, majd o konkretan kerdore vonta a a lanyt, hogy miert nem o kapta meg a biciglit... Mit tegyek? :(



2014. okt. 28. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Elolvastam, de csak annyi maradt meg bennem, hogy ti elég könnyen elbőgitek magatokat.

Örülök annak, hogy pozitív értelemben különbözöm tőletek.

Elég gonoszan fogalmaztam, de ebből is lehet tanulni.

2014. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 éretlen ember. ne engedj neki, mert 1 lelki zsarolás lesz a vége.
2014. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!