Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelházaknál a panelok előtt...

Panelházaknál a panelok előtt a parkolóban tényleg minden lakónak megvan a "saját parkolóhelye"?

Figyelt kérdés
És mi történik ha odaállok valakinek a helyére?
2016. jan. 11. 18:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy mi van az új lakó költözik oda?
2016. jan. 11. 18:33
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

-évek alatt ki szokott alakulni,hogy kinek hol a helye,általában úgy szoktunk állni,hogy mindenkinek az ablaka előtt legyen az autója,éjjel kilehessen rá nézni,

-ha te valakinek beállsz a helyére ,abból még nem lesz semmi baj,de figyúzd majd meg,hogy ki hová szokott állni,és majd legközelebb ne pont oda álljál neki,

2016. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Hogy érted azt, hogy saját parkolóhelye? Én Bp 10.kerben lakom, ahol még ingyenes a parkolás, és oda állok ahol találok helyet. A fizetős helyeken szerintem ugyan így van egy bizonyos területi határon belül.
2016. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én tudok olyat, ahol fizetős parkolók vannak a ház előtt. minden ott lakó vehet éves bérletet,azaz korlátlanul használhatja. de nincs külön hely, mindenki oda áll ahova akar, ahol van hely.

régen olyan helyen laktunk ahol ingyenes parkolók voltak. akkor se volt konkrét hely.. nyilván kapu és garázs elé nem állunk, de amúgymeg senkinek semmi joga nincsen kijelenteni,hogy az pedig az ő parkolóhelye és nem állhat más oda... én nem tudok ilyenről..

2016. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy a kedvenc helye. Kisajátítani a közös parkolóban nem lehet semmit.
2016. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat hallottam már, hogy valaki kiszúrkálta az új lakó gumijait, mert hogy Ő beállt a "helyére". Természetesen nem az Ő helye, oda parkol mindenki ahol van hely.
2016. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De jó, hogy Nyíregyházán nincs ilyen!
2016. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Pesten sincs ilyen, mindenki oda áll ahol talál helyet. Van ahol még a kocsik elé is állnak mert kevés a hely, elállva az utat, ilyenkor illik üresben otthagyni és akinek útban vagy az eltolja.
2016. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek a panellakó típusok vannak:

[link]

Ezek között nem látok olyat, amelyiknek a parkolóhely lenne a mániája, de attól még létezhet, nem tudom.

Azért csak jobb, ha oda állsz, ahol vélhetőleg nem zavarsz senkit sem. Már csak azért is jobb így, mert egy félreesőbb helyen kevesebben parkolnak és nem csapják az autódra az ajtót.

2016. jan. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ismerek egy ilyen lakótelepet Bp-en, Rákospalotán laknak anyósomék. mindenkinek van megszokott parkolóhelye és cetliket ragasztgatnak meg beszólogatnak, ha valaki odaáll.


agyrém:))

2016. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!