Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tinik, fiatalok! Ti tanyán,...

Tinik, fiatalok! Ti tanyán, falun, kisvárosban, nagyvárosban, fővárosban, vagy külföldön élnétek legszívesebben?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 15:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nincs rezsi? A vezetékes vizet, gázt is nélkülöznéd?
2016. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Falu
2016. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor hangulatosat keress,mert ahol én élek az tök semmilyen,és amint felnövök,lesz pénzem elmegyek innen.
2016. jan. 13. 16:38
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Most 17 vagyok, a terveim a következőek: jól megtanulok angolul beszélni. Jövőre meg lesz az érettségi. Egyetem, még nem tudom milyen szak.

Egyetem után kimegyek külföldre. Egy óceánjáró hajóra. Pénzt gyűjtök, pár év az egész, majd mikor lesz annyi pénzem hogy hitel nélkül el tudom kezdeni az életet itthon, egy kisvárosba költözök ( ahol most lakok ) vagy megyeszékhelyre ( mondjuk Miskolc vagy Debrecen ). Attól függ mi lesz a szakmám, hol találok munkát ( ha itt is találok, akkor maradok, ha nem, akkor irány a megye székhely ). Budapesten már sokszor voltam és bár rengeteg előnye van, nem szimpatizálok vele. Például a közlekedés kész káosz. Tehát valószínűleg nagyvárosba fogok költözni.

2016. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
lassan 1 éve élek külföldön és nagyon szeretem :)
2016. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mi tanyán lakunk,szeretjük.Nem Isten háta mögött,10 perc a város (busszal is).

Kisvárosban laknék még esetleg.


Egyik válaszoló írta,hogy a "gázt és a vizet nélkülöznéd...". Van olyan,hogy fúrt kút,hidrofor,erről van bent a házban víz.Van mosógép-mosogatógép,villanybojler,mivel a hidroforral állandó víznyomás is van.A központi fűtés meg nálunk pl. vegyes tüzelésű kazánnal megy,mint sok helyen faluban például.Villannyal lehet főzni is,vannak beépíthető főzőlapok,nekünk pl. villanysütőnk van.Szóval ha villany van,akkor lényegében mindent meg lehet oldani :-)

2016. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Külföldön> falun.

Egy szép hangulatos dombokkal ,középhegységekkel övezett helyen , nagyvárostól távol.

2016. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Budapest a terv


18L

2016. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Tanyán
2016. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Tanyán^^ Lovak közt :D
2017. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!