Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kivagyok a szomszédoktól....

Kivagyok a szomszédoktól. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

A mellettem lakó idős házaspárnál heti többször itt alszik a fiuk és a kislány unokájuk. Ilyenkor este a közös falunk mellett bömbölve szól a tv és üvöltve-röhögve beszélgetnek egymással apa és fia (erős dörmögő hang). Elviselem, bár idegesít, de legalább nem mindennapos.


Alattam egy tizenéves testvérpár lakik. Anyuka nem tudom merre van, de nagyon ritkán hallom és látom, ellenben a testvérpárt annál gyakrabban. Minden nap áll a bál. Ajtócsapkodás, hiszti, k**rva*nyázás, b*zdm*golás, mintha mellettem üvöltenének olyan tisztán értek mindent zene/tv mellett is és a jobbik eset, ha nem kezdenek el egymáshoz vágni dolgokat, mert az anyázás mellett általában koppanó, csattogó hangok és jajjgatások is hallhatók.

Ha anyuka itthon van, akkor kiegészül az ő rikácsolásával is, többnyire "álljatok már le a k**va életbe" felkiáltásokkal, "szánalmas amit műveltek" és társai megjegyzésekkel.

A közvetlen szomszéd esti brummogását elnézem, de a naphosszakat tartó vitáktól én rosszul vagyok. Nyomasztó úgy élni, hogy ezt kell hallgatnom órákig. Még is mi a bánatot csináljak?

Már kezd elgurulni a gyógyszerem és előbb utóbb lemegyek én is beleüvölteni az arcukba, hogy k**va szánalmas ez az egész és fogják be a pofájukat, mert nem kíváncsi erre az egész ház!!!


Alapvetően egy csendes, nyugodt természetű alak vagyok, utálok ilyen vitás közegben élni. Engem tesz nyomottá, pedig nem is velem veszekednek.



2016. jan. 17. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem veled van a baj. Sajnos a társasházak, főleg az újabb építésűek, meg a vasbeton "házgyári" épületek ilyenek, a normális életvitellel is zavarsz másokat, hát még ha ilyen (roma) temperamentumos a család... ilyen házakban csak a nagyon figyelmes, halkan beszélő, halkan tévéző, zenét csak fülessel hallgató, mamuszban puhán lépkedő, széket emelve és nem a padlón odébbhúzó ember nem zavar másokat. Szóval normális vagy, bizonyos keretek közt a szomszédaid is azok, csak hát... hiába is szólnál nekik, ők csak ÉLNEK. De az erkölcsi fölény mindenképpen nálad van, ha ez megnyugtat téged, habár lehet, hogy az alsó szomszédod meg tőled kap idegösszeomlást, ki tudja? :/
2016. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egy tanácsom van: hallgass klasszikus (vagy akármilyen) zenét, annak a hangjától majd nem hallod őket annyira..
2016. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A dübörgést, csapkodást úgy is hallom sajnos és tegnap este 11-kor is ment az üvöltés, amikor én már aludnék. Egyébként igyekszem tolérálni, de néha húzós időszakom van, pl. a múlthét folyamán államvizsgára készültem, amit zene és tv mellett nem tudtam csinálni, így rohadt idegesítő volt, hogy ezt kell hallgatnom közben.

Egyébként maximum akkor nem hallom, ha bömböl a fülembe a zene.

2016. jan. 18. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegyél be maxon Nirvanát!:D

A viccet félre téve,sajnos ezzel nem tudsz nagyon mit kezdeni.Esetleg megpróbálhatnád azt,hogy bekopogsz ha nagyon durvulna a helyzet és megkéred pl. A testvérpárékat,hogy csendesebben,mert nagyon zavar.(vagy fel is lehet jelenteni a szomszédokat ilyen helyzetekben,bár ez szerintem elég sunyi dolog)

2016. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!