Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy annyira féltetek a családotoktól, hogy nem mertetek a színük elé kerülni?

Figyelt kérdés

Zavaros a történet, de a lényeg az, hogy az elfuserált életünkért mindég én kaptam ki. Csak apám nem veszekedett velem, ő csak ivott. Már annyira féltem és annyira nem akartam minden nap hallgatni a szidalmazást és az üvöltést, a jogtalan bánásmódot, hogy nem jöttem ki a szobámból. (Amikor már volt szobám, mert kezdetben nem volt.)

Elmentem iskolába, megvettem az árvaellátásból jó pár zacskós levest, vízforralót és ásványvizet, amit elraktároztam a szobámban és azt ettem.

Nem mertem enni a főtt ételből, azóta mióta azért is veszekedtek velem, hogy mit, miért és mennyit eszek.

Úgyhogy inkább nem is kerültem a szemük elé, volt olyan nap, hogy nem is találkoztam senkivel. ...


Bocsi, hogy ezt leírtam, csak ma a munkahelyen is zacsis levest ettem és úgy eszembe jutott.



2016. jan. 22. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Perszehogy, amikor elegem lett, egyik napról a másikra el is költöztem. 2 éve nem élek otthon, azóta javult a viszonyunk.
2016. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, dettó velem is ez volt.
2016. jan. 22. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfordult, nem is egyszer.
2016. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!