Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pici baba éjjel-nappal sír a...

Pici baba éjjel-nappal sír a szomszédban. Javaslatokat tudnatok?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok gyerekellenes, mert tudom, hogy ez természetes folyamat. Viszont nagyon sokat dolgozom és minimálisan alszom a szomszéd gyereke miatt, akit szinte sosem nyugtat meg az anyja.

Használnék én füldugót, de félek hogy az ébresztő hangját nem hallom meg. Adjatok tanácsot kérlek, mert nagyon nehezen viselem.


2016. jan. 30. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Azért ez nem igaz ám, hogy semmit sem tehetsz. PL. bejelentheted a gyámügynél, hogy a gyerek éjjel-nappal üvölt. Isten a tudója, hogy mit művel vele az anyja a négy fal között.


És a másik: neked is vannak jogaid. Nem az a megoldás, hogy te elmenekülsz és keresel egy másik lakást. Menj be az önkorm-hoz és kérdezd meg, mit lehet tenni. Hogy egy gyerek éjjel-nappal és állandóan sírjon, az NONSZENSZ!!! Ott valami baj van.

2016. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

3 dolgot tehetsz:


-elköltözöl

-másik szobába költözöl ami messze van a gyerek szobától

-megvárod míg a gyerek megnő

2016. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Amennyire tudom a gyereksírás inkább magas hangú. Akkor ehhez kellene valamilyen füldugó. Ébresztőóra meg rengeteg fajta van már biztos van olyan ami még füldugó mellett is fel tud ébreszteni. Lehet abból meg valamilyen mélyebb hangú kellene.


Ez leginkább magas hangokra van:

[link]


Esetleg motorosoknak való füldugó is jó lehet ami szélzaj ellen van ami szintén magas.

2016. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Füldugó!Ennyi
2016. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért ez teljesen korrekt, hogy ő vegyen a saját pénzén füldugót, meg dugdossa a fülébe, mert a szomszédasszonynak viszketett a méhe, de foglalkozni a gyerekkel luxus. De szüljön mindenki minél többet, gyarapodjék a nemzet.
2016. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Ha mondjuk a gyerek meg hasfájós és ha az arcán pörög az anyja, akkor se hallgat el, akkor mit csináljon?.

Bár a legnevetségesebb, hogy senki nem írja, hogy beszéljen a szomszéddal, hogy vagy átviszi a kölykét másik szobába vagy a gyámüy megjelenik itt az állandóan visító gyerek miatt.

2016. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

A 3-as vagyok. Azért kíváncsi lennék mégis milyen okokból pontozták le egyesek a válaszomat.

Azt tetszene ha én is a gyámügyet akarnám a szomszédra uszítani? Szidjam a gyerekeseket?

Na mindegy de tényleg nem értem, hogy egyesek milyen szempontok szerint értékelnek ezen az oldalon.


Igaz azt nem írtam, hogy beszéljen a szomszéddal mert az természetesnek vettem. Persze jó esély van rá, hogy akkor se lesz sokkal csendesebb a gyerek. Az talán valamennyit tényleg segíthet ha másik helyiségbe átviszik amíg sír.

Na meg persze ott van még a lakás hangszigetelése lehetőségként.

2016. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Milyen idős a baba? Mert ha csak pár hetes, akkor 1-2 hónap és elmúlik a hasfájása. Segítség kellene annak az anyukának.

Esetleg menj át hozzájuk és dajkáld a gyereket. 1-2 alkalom után biztos megoldják maguk is. Így jó lesz a viszony is, és bennük is tudatosul, hogy tekintettel legyenek rád is.

2016. jan. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Történt valami kérdező?
2016. febr. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél ébresztős rezgő karórát, és akkor bedughatod a füleidet. A gyerek meg majdcsak kinövi a sírós korszakot.
2016. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!