Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Garay utca milyen környék?

A Garay utca milyen környék?

Figyelt kérdés

2016. febr. 8. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban?
2016. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Budapesten a VII. kerületben.
2016. febr. 8. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Oda ne menj lakni! :)

Én ott dolgoztam a VII. kerületi Közterület Felügyeleten szürnyű utca!


A felügyelettel szemben van egy nagy üres telek ami régen sport pálya volt amit lebontottak annó általános suliban jártunk oda sokat.


Este nyáron hemzseg az egész környék a denevérektől de ez még hagyján tele van csótánnyal és utcai csatorna patkányt is láttunk sokszor nagyon rossz hely sokat jártam oda.


Nem sok romár láttam az utcába de elég le pukkant egy hely maga az egész 7. kerület sz@r amugy a 7. kerületnek a király utca része jó de csak a köruttól felfele a madách tér fele meg a madách tér is jó ugye Asbót utca stb.. sok a bulis arra már drágábbak a lakások is..


Százház utca, Garay tér, Nefelejcs, Betlehen G, Garay utca Hernád Marek ezeket felejtsd el nagyon rossz környék tele cigánnyal és tele undorító részeg csővessel... Ott nem lehet lakni nah. :(

2016. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pocsék.

Szűkös, zsúfolt, mocskos, lerobbant, zajos, büdös.

Egy szeméttelep.

2016. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem túl veszélytelen. Nem túl bizalomgerjesztő alakok járnak arrafelé. Ráadásul ott már közel van a Keleti Pu., szóval ott már mindenféle népség megfordul, aki lehúz, cigit árul, lopott holmival csencsel... Nem ajánlom.
2016. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 10. 19:15
 7/9 anonim válasza:
Régen se volt igazán jó környék ,de most aztán végképp nem !!!
2016. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pécsen szr :D
2016. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ütős környék, lepukkant.
2016. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!