Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet egy ilyen kötekedő,...

Mit lehet egy ilyen kötekedő, elmebeteg szomszéddal kezdeni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Alattunk lévő szomszéd, egy öreg pasi teljesen elviselhetetlenné vált már. Egy kis hang vagy akármi hallatára feljön azt veri az ajtónkat, tisztára beteg!!! :((( Volt hogy egyik nap azt mondta, hogy elvágja a torkomat...meg ilyenek. Meg most volt egy kis vita a párommal aztán akkor is feljött és verte az ajtónkat! És nagyon aljas módon beszél mindig. Nem tudom azt se hogy tud egyáltalán ide feljönni, hiszen neki nem is lehetne ide fentre kulcsa... Meg őt is mindig hallani, elég vékonyak a falak is itt és mégse szól rá senki. Egy valódi bunkó paraszt és rettentően agresszív és nincs jobb elfoglaltsága csak mindig kötekedik! És tényleg a semmiért! Nem szoktam, nem szoktuk kinyitni az ajtót amikor veri és üvöltözik. Mit lehetne vele csinálni? Már kezd nagyon felmenni bennem a pumpa...férjem mondta hogy majd szól a tulajnak (mi albérlők vagyunk itt) vele kapcsolatosan...csak az a baj, hogy a férjem csak mondja, ő annyira nyuszi, meghúzza magát mindig, ahelyett hogy cselekedne. Ha nem fog, nem tudom mit csináljak, de kezd már az agyamra menni...és teljesen kezdek miatta tönkremenni idegileg...:((
2016. febr. 11. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Bacd orrba amikor legközelebb felmegy. Jobb ha ott van vele 1-2 ember, akik majd tanúsítják hogy megtámadott, vagy be akart menni a lakásba.
2016. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
jelentsd fel,amikor ott ordibál,hívd a rendőrséget, kérj távoltartási végzést,mondd el a rendőröknek,hogy fenyeget,nem is első alkalommal
2016. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk is volt ilyen alsó szomszéd, sokat nem tudsz tenni. Mindenért az ajtót verte, meg ott vernyákolt az öreglány, hogy olyan zajjal vagyunk, szétmegy a feje. Volt, hogy kinyitottam az ajtót, hozzávágtam egy doboz algoflexet, és az orrára ba.sztam az ajtót.

Szerencsére hamar elköltöztünk saját házba, búcsúzóul pár 100 kiló fölötti haverral tartottunk egy fél órás aerobik órát, hadd tudja, milyen ha tényleg dübörgünk.


A helyetekben szólnék a tulajnak, hogy a helyzet tűrhetetlen, okozzon valamit, mert kénytelenek lesztek más albérletet keresni.

Az sem lenne gond, ha a párod lemenne, és elbeszélgetne az öreggel maximális hangerőn, hogy ha még egyszer felmegy, zaklat téged, plána ha fenyeget, akkor feljelenti. Azt halkabban tegye hozzá, hogy esetleg a xart is kiveri belőle, és ha nem tetszik valami, el lehet költözni tanyára

2016. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

"Meg most volt egy kis vita a párommal aztán akkor is feljött és verte az ajtónkat!"

Hadd fordítsam le: olyan hangosan ordítoztatok a férjeddel, hogy még az alsó szomszéd is tisztán hallotta.. ezek szerint a férjed csak másokkal nyuszi, veled nem? Ha albérlők vagytok és szóltok a tulajnak, az nagyon jó ötlet, mert ő majd beszél a szomszéddal, aki elmondja neki, hogy milyen lármás, üvöltözős emberek vagytok.

2016. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor ott arénázik az ajtóban, hívd fel a rendőrséget és a telefonnal a kezedben nyiss ajtót, hogy hallják. Lányomnak így sikerült hasonló "kedves" szomszédot megfékezni.
2016. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!