Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti miben vagytok otthon?

Ti miben vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Csakúgy mikor nincs vendég. Az unokatesómék olyankor is farmerben meg ingben vannak, nekem ez furcsa, én rögtön ha hazaérek csak rövidnadrág-pólót veszek.
2016. febr. 27. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Változó. Cicanadrág, farmer, melegítő. Hozzá egy póló vagy hosszú ujjú. Nyáron rövidnadrág, vagy kis szoknya, vagy egyberészes nyári ruha.
2016. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Időjárástól függ. Télen pulóver, hosszúnadrág, nyáron póló, rövid nadrág. Hőségriadó esetén az sem. :D
2016. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Meztelenül. Télen ha hideg van, akkor ruhában.


Itthoniba akkor öltözöm át, ha kényelmetlen a napközbeni ruhám. Ha nem az, akkor arra a két órára már minek másikat venni?

2016. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alsógatya + póló, nagyon kényelmes.
2016. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pizsamában :"D Kivéve hétköznap, mert akkor van, hogy hazaérek és estig abban a ruhában vagyok, amiben egész nap iskolában voltam, mert még nem akarok elmenni fürdeni, de fürdés nélkül nem is veszek fel tiszta ruhát. Hétvégén néha előfordul, mikor hamar eljutok odáig, hogy megfürödjek, hogy egy cicagatyában meg valami pólóban vagyok itthon. De nagyon sokáig szoktam általában lustálkodni és utána úgy vagyok vele, hogy pár óra múlva úgy is mennék aludni, szóval minek vegyek fel másik ruhát, úgyhogy inkább visszaveszem a pizsamámat ._.
2016. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alsónadrág. Ha ismerőseim átjönnek, akkor is.

Még senki sem szólt, zavarja, szóóóvaaaal...

2016. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor hazaérek, mindig átcserélem a farmert cicanadrágra/melegítőgatyára, nekem így kényelmes. A felsőmet csak akkor cserélem át, ha például főzök vagy takarítok, mert azt nem akarnám összekoszolni. Hétvégén, vagy ha egész nap nem megyek sehova, akkor általában olyan felsőt veszek fel, amiben utcán már nem szeretek mutatkozni.

20/L

2016. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melegítő alsó, póló. Ha hideg van polár felsőt is veszek magamra. Amint belépek a bejárati ajtón, cipőt máris veszem le és moson a talpát. A ruháimat is azonnal átveszem. Ha még megyek valahová, akkor is, mert a melós holmimat nem kedvelem annyira, hogy munka után is abban legyek.
2016. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjemen szoktam nevetni. Hazaér és kb 3 másodpercen belül már egy szál gatyában van 😂 egyből az az első neki hogy levetkőzik. Én melegítőben, kényelmes ruhában vagyok.
2016. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor itthon vagyok, az időjárástól függetlenül rendszeresen meztelenül vagyok. Ha meztelenül lehetek, akkor sokkal szabadabbnak érzem magam, nem csak testileg, de lelkileg is.
2016. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!