Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy kell azt érteni, hogy...

Hogy kell azt érteni, hogy Moszkva drága város? Bemegyek a boltba és 1000 Ft egy kenyér? Ha nincs sok pénzem és el szeretnék jutni Oroszországba akkor hova érdemes menni ha Moszkva túl drága? Mondjuk Kazányba?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Egy város nem attól drága, hogy a kenyér meg a tej megfizethetetlen. Sokkal inkább az ingatlanárak és a luxuscikkek nyomnak ilyenkor a latba.
2012. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

az ételek és egyéb élethez szükséges dolgok nem drágák a keleti barátainknál, de ha azt írják drága város, akkor az az ingatlanra vonatkozik nagy valószínűsággel.

nyár elején chatrouletteztem orosz csávóval, elég jót dumáltam vele, rátértünk az árakra is, fele, negyede az itteni árakhoz, igaz férfi létemre a kenyeret nem kérdeztem, hanem a cigit, piákat, benzint, meg a gumit:), fejben számoltam euróra, ahogy ő is, sokszor mutatnom kellett mi az, mert nem tudta angolul(pl. a gumit is mutattam) hát az kb. 10-ed annyiba sem kerül mint nálunk, de a binzin is jó 300 ft-val olcsóbb(100 forint, annyiért meg is innám)

2012. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Van egy képzeletbeli "bevásárló kosár", mindenféle árucikkel.

Ennek az árát hasonlítják össze a különböző országokéval.

Ezen a listán szerepel előkelő helyen Moszkva is.

2012. aug. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Moszkvát főleg az ingatlanárak nyomják meg, ami világviszonylatban is dobogós. Viszont ez a probléma addig nem érint, amíg nem szeretnél kiköltözni. A belváros drága, de ha nem az Охотный Ряд-on akarsz bevásárolni, a közszükségleti cikkek olcsóbbak, mint nálunk. Érdemes kimenni vásárolni valamelyik külső negyedbe, mivel a metró gyors és az egész várost behálózza, ez nem nehéz.
2012. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 toth.peter ***** válasza:
0%
én nem mennék ki oroszoroszágba (ha ott akarsz lakni) mert ott nagyon hideg a tél, és a Ruskák nagyon meleg helyzetben van az USA-val háború közelben és ha kitörne a 3. VH akkor nagyon kemény atomháborúra kéne számítani!
2012. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

toth.peter válasza:


én nem mennék ki oroszoroszágba (ha ott akarsz lakni) mert ott nagyon hideg a tél, és a Ruskák nagyon meleg helyzetben van az USA-val háború közelben és ha kitörne a 3. VH akkor nagyon kemény atomháborúra kéne számítani!

2012. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

toth.peter


Hihetetlen mekkora egy barom vagy!!!

Szóval ne menjen oda, mert OTT(!) lesz egy "helyi" világháború!!!


Gratulálok a szüleidnek és a tanáraidnak stb...

2012. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

tóth péter a nap barma!!


"nagyon kemény atomháborúra kéne számítani"


Meg még hideg is van...

...úgy, hogy ne menj oda, mert valamelyik moszkvai utcában világháború lesz a tóth péter szerint!!

2012. szept. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 toth.peter ***** válasza:
58%
én tudtommal azt írtam hogy az USÁ-val az OROSZORSZÁG nincs valami jó barátdágban. mindegy hadjuk.
2012. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 toth.peter ***** válasza:
javítok: barátságban
2012. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!