Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mást is oly módon bedepisít...

Mást is oly módon bedepisít az időjárás manapság, hogy néha úgy érzi, nem bírja tovább?

Figyelt kérdés
:( Ez a sötét, szürke idő folyamatosan, ha nem ez akkor egyik nap esik a hó a másik nap meg tavasz van, egyre gyakrabban érzem, hogy megbetegít. A legjobb lenne a kanári szigetekre költözni, de ezt nem tehetem meg jelenleg. Ti hogy vagytok ezzel? Lassan már valami növényi antidepresszánssal fogok próbálkozni szerintem. Egyszerűen napsütésre vágyom már! D vitaminra! :(

2016. márc. 1. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát, utolsó, én azért kapásból fel tudnék sorolni jópár embert, akik örülnének, ha egy kis eső lenne a legnagyobb gondjuk...
2016. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha kevés fény ér, melatonin termelődik a szervezetedben, az pedig a depi előszobája. Menj sokat a szabadba.
2016. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!