Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ötleteljünk, csesszünk ki...

Kismano89 kérdése:

Ötleteljünk, csesszünk ki együtt a szomszéddal!?

Figyelt kérdés
6 lakásos panelba lakunk és a lakók takarítják a lépcsőházat.Az emeleti néni(közösképviselő) egyedül lakik, lánya pedig fősulin tanul. Semmi gond nem volt köztünk, beszélgettünk süti oda-vissza. Aztán facen ráírtam a lányra,h mikor lesznek otthon mert be kellene mennem a padlásra.Megemlítettem tudom mennyire nem szereti az anyja ha ott pakolásznak és remélem nem akad ki. Erre a reakciója a sok diplomás tüncinek, hogy szép kis véleménnyel vagyok az anyjáról...Akkora lett a szemem mint a bagolynak, pár szó után éreztem,nem kell többet válaszolnom és magyarázkodnom hogy valamit félreért. vártam mikor kér érnézést, hogy bocs szar napom volt...egy hónapig semmi. Kulcsot is akartunk kérni a főbérlőtől a padláshoz hogy ne kelljen akkor "gondot"okozni, hogy beengedjen a néni. A főbérlő azt mondta nem engedi a közös képviselő mert sose kaptak az albérlők oda kulcsot. Nem is kell majd betörök a saját cuccomért vagy az előző tulajok rendszerváltás előtti leckefüzetéért. Szóval én meg a néni takarítottuk a lépcsőházat addig a bizonyos napig, mert utána én aztán fel nem takarítottam. Ma megyek ki és látom fel van mosva és a postaládánk tele van tömve újsággal. Nem értem miért áll nekik feljebb. Tudom,hogy okos enged, de én nem akarom annyiba hagyni...L32

2016. márc. 16. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Most kérjen tőled elnézést a semmiért? Vagy mire vársz? Ha kell a cuccod, menj oda és korrekten beszéljétek meg a helyzetet. Ne a háta mögött szervezkedj ellene, mert önmagadról állítod ki a bizonyítványt.
2016. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Most mit foglalkozol az anyjával? Csak akkor mész pakolni mikor nincs otthon? Ne haragudj de a csicskaság csicskája vagy. Ha kell valami padlásról felmész és szépen elhozod, amikor kell. Főbérlőd is egy szemét hogy nem ad kulcsot, járna.
2016. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz kicseszni vele? Te kezdted.
2016. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!