Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami megoldás arra hogy...

Van valami megoldás arra hogy a nem teljesen derékszögbe állítható babakocsit mégis kicsit függőlegesebbre döntsük, illetve mondjuk nincs valami erre kitalált betét?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek? A babának az marhára nem kényelmes, ha 90 fokban ül. ...
2016. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát akkor nem 90fokban de ennél ülősebben kéne, mert tökre fekszik... nem tetszik neki, ennél jobban szeretne ülni.

kösz hogy a kérdésre válaszoltál!

2016. márc. 7. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Tud már magától, stabilan ülni a gyerek? Mert ha nem, akkor semmiképp se ültesd így, akkor bővel elég, ha kicsit döntve fekszik, nem kell ültetni. Ha viszont ténylegesen tud ülni, akkor megpróbálhatod mondjuk egy pléddel kiegyengetni, más ötletem nincs. Ez mondjuk hosszútávon tuti nem kényelmes, ez esetben lehet érdemes beruházni egy olyan babakocsira, ami ülésre alkalmas.
2016. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tud ülni. hajj... hát de úgy meg vagyok elégedve amúgy ezzel a babakocsival. nem értem miért nem lehet rendesen felültetni. majd megpróbálom kibélelni valahogy akkor. köszi.
2016. márc. 7. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen babakocsi ez, van róla képed?
2016. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]



ilyen. de lehet hogy csak még túl pici a gyerek ahhoz hogy normálisan üljön benne. vagy nem is tudom.

2016. márc. 7. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez 90 fokban dönthető, egy gond van vele, hogy nem vizszintesrol megy a 90. Ezzel nem tudsz mit csinálni.
2016. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a képen áll az már az ülő helyzet és az tökéletes, egyetlen olyan babakocsit sem fogsz találni, ami teljesen derékszögben felültethető, hiszen az alapban nem kényelmes, főleg gyerekeknek.
2016. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg annyit tudsz tenni, hogy picit lazítasz az övön (nyilván nem annyira, hogy ki tudjon bújni belőle), és akkor előredől annyira, hogy az 90 fok legyen. Így nyilván nincs megtámasztva a háta, de ha magától így ül, akkor nem is kell. Ha elfárad, akkor meg hátradől.
2016. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg olyan mitnha teljesen jól ültethető lenne, élőben is úgy néz ki, de aztán valahogy mégsem ül benne eléggé a baba. De én is arra gondoltam amit az utolsó válaszoló ajánlott, és valamivel jobban bírja hogy méginkáb fel tud ülni.

Köszi mindenkinek.

2016. márc. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!