Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek Hegymegi Boglárkát...

Szerintetek Hegymegi Boglárkát és a hozzá hasonló eltűnt gyerekeket bántalmazták esetleg molesztálták és megszökött vagy elrabolhatták inkább?

Figyelt kérdés
Tegnap eltűnt Egerben egy kislány elvileg magától távozott az otthonából azóta keresi a rendőrség. Valamiért megérintett a hír mivel én Egerben tanulok tovább.

#bántalmazás #családi probléma.
2016. márc. 29. 12:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Szerintem ha egy gyerek elszökik nem szokott ok nélkül lenni. Már amennyiben megszökött miért nem szokott ezek után a rendőrség kivizsgálódni mi ennek az oka.
2016. márc. 29. 12:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Szörnyű mostanában ez a sok eltűnt fiatal lány, megkockáztatom, 80%-ban az otthoni körülmények a felelősek azért, mert ilyen megtörténhetett.

A maradékban meg az állam, mert nem veszi ezt észre, és a szülőket is belekényszerítik olyan helyzetbe, amiért nem tudnak figyelni a gyerekükre 100%-osan.

Rengeteg rejtett pedofil lehet, sok szülő nincs tisztában avval, hogy kellene a gyerekeiket egymáshoz szoktatni, tartani.

Én kötelezővé tenném x kor felett a kötelező pszichológiai oktatást azoknak, akik gyereket vállaltak.

2016. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!