Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban kinéztek, ha...

Társasházban kinéztek, ha nagy zaj van?

Figyelt kérdés
Vagy félórája zörgés-zakatolás van az egyik emeleten, én a földszinten lakom. Ősszel 2 lakásba is betörtek... Felmennétek a helyemben, hogy mi van már? De ha meg csak az egyik lakó pakol, akkor én leszek hülyének nézve, hogy mit ólálkodok ott, ahol semmi dolgom nincs. Ti ilyenkor mit szoktatok tenni?
2016. ápr. 4. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felmennék, és megkérdezném, hogy minden rendben van e. Elmondanám hogy a betörések miatt aggódtam. Szerintem ezért senki nem sértődhet meg.
2016. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Már nem mennék fel megkérdezni, csak ha gázszagot érzek, vagy csorog a víz a lakásom mennezetéről..


...megváltoztak az emberi viszonyok. Ha nem kérték, hogy figyelj, akkor nem szabad fontoskodni. Találkozáskor a napszaknak megfeleő köszönés, oszt annyi.


...a legrosszabb, amikor ilyen jóindulatú érdeklődés után azt beszélik a hátad mögött, hogy kukkol az izgága feljelentős szomszéd..aztán magyarázkodhtsz...ez örökre rád ég. Mire megöregszel, te leszel a ház mumusa.

2016. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mennék fel, mert ha tényleg rajtakapsz egy betörőt, akár meg is támadhat.
2016. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kinéztem végül, költözködtek. :D
2016. ápr. 5. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!