Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az normális ha 1...

Szerintetek az normális ha 1 nagytestű kutyát panelba, társasházban tartanak? Többit lent írom

Figyelt kérdés

Elképesztő hogy pittbulok ,vizslák,farkas kutyák vannak panelokba társasházakba bezárva...

Oké még a kis kutya ,de azt se tartom helyesnek ..

Ezek a kutyákat a jó isten kiteremtette a természetbe...

Nekem az a meglátásom hogy az emberek saját önzöségüket élik ki ezeken a szegény nagy testű kutyákon ,,,saját lelki nyomorukat 1 kutyával akarják vigasztalni...arra nem gondolnak hogy ezek a kutyák szivesebben játszanának kint a levegőn ...persze normális körülmények között ....

Munkám során rengeteg helyen látok panelokba nagy testű kutyákat...a bűz elképesztő pár helyen mert van aki akik nem megfelelően tartják ezeket a kutyákat ...nem értem hogy fajultunk ide ...vagy csak én gondolom így ?


2016. febr. 25. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze nem mindenki tud kutyát tartani!De ez igaz a kertes házra is!Ott is van aki kb 2m es láncon tartja megkötve egész nap,hiába a törvény.Azért láttam én már panelba Agárt is és le a kalappal a gazdája előtt mert mindent megtett érte hogy rendesen ki tudja mozogni magát! Egyszerűen nem mindenkinek való kutya!
2016. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Más meg a kertesházban zárja el a kutyáját. Ennek semmi köze a panelhoz, ha valaki ostoba, akkor ostoba. Jogod igazából nincs ahhoz, hogy ezeket za embereket elitéld, maximum ha veszélyezteti akutya életét a panel, de ennyi, fölösleges háborogni ezen.
2016. febr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagytestű kutyám van kint a kertben. És bizony, le kell mozgatnom, mert önmagától nem szaladgál őkelme.

Ha nem játszok vele, nem viszem sétálni, gyönyörűen elhepázik az ajtó előtt. Nagyritkán elsétál a kapuig, vagy a hátsó kertkapuig, de kb. ennyi.

Ha rendesen le van mozgatva, akkor egy kutya remekül elvan a lakásban is. Nem mind akar csak úgy egyedül az udvaron szaladgálni.

2016. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Trafó1 ***** válasza:
41%

Semmilyen állat nem való egy laktérbe az emberrel.

Az ember önzésből tenyésztett ki fajtákat nem a természetes kiválasztódás útján lettek csivavák és német dogok.

Én még halat és madarat sem engednék fogva tartani.

2016. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Na meg aztán prolleréknál divat az ilyen,

tetkó,kőbányai,harcikutya,korlmolósgolf...

"én vagyok a telep királya"

2016. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Normális.


Egy panelkutyának sokkal boldogabb az élete,mert naponta 3x sétálhat naponta több órát mozog,találkozik más kutyákkal,emberekkel,zajokkal egyszóval ingerek érik! Gazdája mellett lehet ami egy kutyának a legfontosabb.


Egy kertbe kiaszott kutya aki sosem sétált csak a kertben él gazdáját látja napi 2x-3x és ennyi. Hiszen minek sétáltatni ott kert címszóval. Egy kutya nem fárassza le saját magát,nem tud elmenni a fajtársaival. Na az kínzás.


Kertes házban élő kutyákat is lehet jól tartani is rosszul,de átlagban kertben élik le az életüket ami csak egy kennelnek felel meg semmi másnak.

Panelos kutyákkal még ha keveset is sétálnak de naponta éri őket inger és a gazdival lehet.

2016. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2016. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem élőhelyétől függ.

Cesat Millantől sokat lehet tanulni kutyák szükségéről.

Éppen ezért nem fogom részletezni.

Keress rá s ahhoz plusz kutya személyiségéhez mérten nézd normálisnak vagy nem normálisnak.

2016. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem német dog volt panelben aztán kertesbe költöztünk és itt is bent van.Kifejezetten lakáskutya.Szeretem ezeket a kérdéseket.Nem mindegy neked?Én sem kérdezem meg itt hogy szerinted normális e a bicikli,a macska,a gőte vagy akár nagytestű kígyó a lakásban.Van patkányom is bár ő kistestű.Mi bajod ezzel?Mert amit indoknak felhoztál az lófütty.Te ne tarts.Én is caak a sajátomban nem a tiedben ;)
2016. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!