Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi tévő legyek, ha a cigány...

Mi tévő legyek, ha a cigány szomszédaim rendszeresen átjárnak a házamba?

Figyelt kérdés

A szembe-szomszédaink egy 17 tagú cigány család. Már eddig is sok disznóságot műveltek, de a java csak pár hete kezdődött. Egyik délután azt vettem észre, hogy a fiatalabb cigány kölykök (egyik sem idősebb 14-nél) lazán átsétálnak az utcán, kinyitják a kapunkat, és halál nyugodtan hátrasétálnak a teraszunkra cigizni!!! Sőt, volt már rá példa, hogy bejöttek a házba is, és leültek a kanapékra egy szó nélkül, és folytatták a beszélgetést, mintha mi ott se lennénk!!!

Ez megy már vagy 4 hete, de nem merünk semmit csinálni, mert félünk tőlük. Van itthon gázpisztoly, és már azt terveztem, hogy meglövöm őket, ha még egyszer meglátom őket a teraszunkon.


2016. ápr. 19. 18:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Bas*zki miért nem zárjátok legalább a kapu ajtót???
2016. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Vegyetek két nagytestű kutyát, azoktól be vannak szarva. Nálunk rottweilerek vannak.
2016. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Lőfegyver, sokkoló, baseball ütő ha nem értenek a szép szóból
2016. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hihetetlennek tűnik ez a sztori, bármennyire is meglepő. Betörésekről szoktam csak hallani, de olyanról hogy más házában töltik a szabadidejüket miközben a tulaj otthon van és fegyvere is van, ilyenről most hallok először. Egyébként az ajtót be lehet zárni kulccsal, ha eddig nem jutott volna eszedbe. Vagy kutyát beszerezni hogy őrizze a házat.
2016. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én azért azt nem értem, hogy 14 éves cigány gyerekek 1. hogyan jönnek be a házba? Nincs kulccsal zárható ajtótok? 2., Miért nem külditek ki őket a francba?
2016. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
:))) ez nem igaz! provokálod itt a jóembereket? :D
2016. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
talán vendégeld meg őket étellel és itallal!
2016. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szomszédomnak rossz volt a kerítése, oda is bejártak a cigányok állandóan, de oda lopni, csak akkor nem jártak már be, mikor már mindent kiloptak az udvarról. Szóval kérdező a te sztorid hülyeség.
2016. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Kamu. Vannak dolgaik ezeknek a drága embereknek, szóval igazából felesleges kitalált sztorikkal hergelni ellenük, csak lapozz bele a bűnügyi hírekbe.
2016. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Most így elkèpzelem, hogy két idegen most besétál az ajtón, leülnek a kanapéra beszèlgetni, én meg csak úgy állok felettük és nem szólok semmit...marha életszerű.

Ha meg igaz, akkor ilyen szomszédsággal alap, hogy zárom a kaput és ajtót, nem?

2016. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!