Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi tévő legyek, ha a cigány...

Mi tévő legyek, ha a cigány szomszédaim rendszeresen átjárnak a házamba?

Figyelt kérdés

A szembe-szomszédaink egy 17 tagú cigány család. Már eddig is sok disznóságot műveltek, de a java csak pár hete kezdődött. Egyik délután azt vettem észre, hogy a fiatalabb cigány kölykök (egyik sem idősebb 14-nél) lazán átsétálnak az utcán, kinyitják a kapunkat, és halál nyugodtan hátrasétálnak a teraszunkra cigizni!!! Sőt, volt már rá példa, hogy bejöttek a házba is, és leültek a kanapékra egy szó nélkül, és folytatták a beszélgetést, mintha mi ott se lennénk!!!

Ez megy már vagy 4 hete, de nem merünk semmit csinálni, mert félünk tőlük. Van itthon gázpisztoly, és már azt terveztem, hogy meglövöm őket, ha még egyszer meglátom őket a teraszunkon.


2016. ápr. 19. 18:07
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Na jó, figyeljetek ide, lehet azt mondani, hogy kamu, ha nem tudjátok az igazságot...ezektől tényleg bármi kitelik, és nem szeretnék senkit lázítani, ezt most elmondom! A másik része pedig, hogy látják, amint megérkezek az iskolából egyedül, és ezért ragadják meg a lehetőséget
2016. ápr. 19. 20:44
 12/28 A kérdező kommentje:
plusz nekem nincs kapukulcsom, és általában olyan 20 percet töltenek nálunk, aztán inalnak is haza
2016. ápr. 19. 20:45
 13/28 A kérdező kommentje:
De a normális válaszokat köszönöm szépen! ;)
2016. ápr. 19. 20:53
 14/28 anonim ***** válasza:
De miért nem hívsz rendőröket?
2016. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját házadhoz neked nincs kapukulcsod akkor kinek van? Vagy a bejárati ajtót miért nem csukod be?
2016. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon merünk rendőrt hívni, mert nem tudunk semmit a nyakukba varrni, hiszen ők 17-en vannak velünk szemben, ráadásul csak a kisebbek járnak át, ahogy azt már említettem, és ellenük nem lehet semmiféle eljárást indítani
2016. ápr. 20. 12:53
 17/28 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy a hátsó teraszajtót nyitva szoktam hagyni úgy 4 hete, amióta melegebb van, és gondolom ők erre lettek figyelmesek, hogy nyitva van. És még ha rendőrt is hívnánk simán megúsznák az egészet, és csak mérgesebbek lennének ránk, ami azt jelenti, hogy már biztos rabolni is átjárnának...ez most a helyzet, ezért nem tudjuk mit tegyünk
2016. ápr. 20. 12:55
 18/28 A kérdező kommentje:
A kis kinti kapu zárva, és az első bejárati ajtó is!
2016. ápr. 20. 13:04
 19/28 anonim ***** válasza:
Te gyerek vagy, vagy mért nincs kulcsod?
2016. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Vidd el a kanapét. :) Én egy napra kivinnék mindne bútort a nappliból, hogy meglepődnének.
2016. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!