Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ennek meg mi baja volt? :D...

Ennek meg mi baja volt? :D Tiszta ciki.

Figyelt kérdés

Nem ez a legnagyobb problémám, csak szeretném megérteni ezt a viselkedést. Kinyitottam az ablakot és olyan furcsa érzésem támadt. Magam elé néztem, és ekkor észrevettem, ahogy egy harminc körüli vagy annál idősebb nő engem néz. Először arra gondoltam, hogy talán a házon van valami, aztán hirtelen bemutatta nekem a középső ujját. (Ez milyen már, istenkém. -.-") Fiatal lány vagyok és nem ismerjük egymást. Nem is érezném egy ennyi idős nőtöl korrektnek ezt a viselkedést, ha történetesen ismernénk egymást, akkor sem. Ez az egész alig két másodperc alatt történt.

Nem értem, hogy mivel érdemeltem ki ezt a fura reakciót, de egy ilyen eset miatt nem fogok megpüffedni a levegőtlen szobában és továbbra is szellőztetni fogok.

Ez egyfajta köszönési forma lehetett? :D Nekem is meg kellett volna mutatnom a középső ujjamat?


Majdnem elröhögtem magam ezután, mert azért mégis csak egy elvileg érett nőről volt szó. Azt gondoltam, ez legfeljebb a kamaszok egy rétegénél norma, amit kinőnek az emberek egy idő után.



#furcsa #bolond #Nóórmális Margit
2016. máj. 18. 20:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szóval a feszültséget vezette le rajtam. Ééértem. Nem semmi.

Legközelebb ha ilyet tesz, akkor hogyan viselkedjek vele? Egy környékbelitől nem olyan könnyű megszabadulni, mint egy belvárosi ismeretlentől, akit lehet aznap láttam utoljára. Ezért is kérdezem. Mondjuk remélem csak erre tévedt és nem a közelben lakik. :S Ez hosszútávon idegesítővé fog válni. Most még nevettem rajta.

2016. máj. 18. 21:49
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ha megint bemutat, akkor kiabálj le neki, hogy

- Elhagyta a gyűrűjét, hogy emeli az ujját?

- Béke veled testvér! (mutass fel V jelet az ujjaiddal.

- szárad a lakk vagy mi a fene??

- neked is szép napot!

2016. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ez a "Béke veled, testvér!" ez nagyon jó. :D

Legalább annyira meglepődne, mint én rajta.

2016. máj. 18. 22:59
 14/16 anonim ***** válasza:

egy haverom az "ülj rá és ugrálj"-t szokta ilyenre mondani (ha meg pasi, akkor rákacsint és közli, hogy "az enyém nagyobb")


egyébként lehet, h csak azt hitte, hogy bámulod, én a fordítottjával szoktam szembesülni; földszinten lakom és még életemben nem sikerült úgy kinyitnom az ablakot, hogy ne álljon meg és lessen be valaki...

2016. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon tetszik! :D Köszönöm. Feldobtad a napomat. Földszinten lakom én is.
2016. máj. 19. 19:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztos most szökött a sárgaházból 😄
2016. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!