Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha férfi, létemre mindig tiszta vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenhova tisztán megyek még a boltba is. Mindig jó illatom van. Még itthon is tisztán öltözködöm. Ritka az ha rossz illatom van. Ez általában akkor fordul elő, ha a barátnőmmel futunk. Minden nap más ruhában vagyok. Soha nem abban, mint az előző nap. Egy héten egyszer szoktam, borotválkozni, de van olyan hogy 2 hétig nem borotválkozom. Olyan is van hogy egy nap 2x is át öltözöm. Múltkor kicsit büdös voltam, munkából jöttem. Nem tudtam meg fürödni, mert a bojlert szereltük faterral. És úgy mentem át a barátnőmhöz. Elégé gáznak tartottam, már saját magamon éreztem hogy büdös vagyok. Nyáron van hogy 3x is meg fürdök egy nap. Jól esik, másrészt pedig könnyen izzadok, ezért is szoktam többször fürödni. Ha elmegyek mondjuk, a haveromhoz oda is tisztán öltözködöm, jó illattal megyek.

2016. jan. 27. 09:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg azért, borotválkozom 1 héten egyszer. Mert addigra már elég nagy lesz. 2 hétnél, már ős ember szoktam lenni.
2016. jan. 27. 09:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem!Ez alap szint.
2016. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andi80018 ***** válasza:

Nem, ez normális szerintem. Csak ha pl a farmert is mosod egy hordás után, az túlzás, de pólónál, gatyánál, zokninál rendben van. Én arra is allergiás vagyok egyébként, ha valaki edzőteremben büdi, még ha csak kicsit is.

Az a legjobb, ha egy pasinak jó az illata, igényes magára. Miért, valaki megszólt? :-)

2016. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én naponta borotválkozok, mert a borostát sem tűröm meg magamon.
2016. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. Igen anyu mert szerinte, annyit öltözök mint egy nő. Nem szeretek ugyanabba a ruhába lenni, mint az előző nap. Mivel nem szokott piszkos lenni, a farmerom így nem kell mindennap mosni. De a polomat stb... azt igen mert úgy is büdös lesz estére... 4. Mindennap nem szoktam, mert én szeretem ha van egy kis borostám. Jól is áll amúgy.:)
2016. jan. 27. 09:35
 6/11 anonim ***** válasza:
"Minden nap más ruhában vagyok. Soha nem abban, mint az előző nap." - Ugye ez kabátra és cipőre nem feltétlenül vonatkozik? :-)
2016. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andi80018 ***** válasza:
Jól csinálod szerintem, ne változtass! Nem baj, ha valaki jobban figyel a higiéniára, mint mások. Inkább örüljön neki anyukád, hogy figyelsz magadra, nem vagy igénytelen.
2016. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6. Mindig más felső van rajtam. Nem veszem fel mindig ugyan azt a kabátot.:) Már csak a változatóság kedvéért sem. De elő fordul, hogy párnapig ugyan az a kabát van rajtam. Cipő hát cipőben mindig szinte ugyan az van rajtam. A többi cipőmet, szét fociztam vagy szét mentek. Úgy hogy jelenleg, csak egy cipőben tudok lenni.:)
2016. jan. 27. 09:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs egy gardróbnyi kabátod évszakonként... :-D Szerintem a te hozzáállásod még elfogadható.
2016. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fürdés után - gondolom - használsz dezodort is. Akkor meg hiába dolgozol, nem leszel büdös.
2016. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!