Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban (nem panel)...

Társasházban (nem panel) mennyire lehet áthallani, ha valaki hajat szárít? Ébredtetek már fel arra, hogy valaki hajat szárított?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy minden nap 06:10-kor elindulok, hogy elérjem a buszt. Általában kétnaponta szoktam hajat mosni, reggelente fél 6 körül. Nagyon vékony folyással engedem a vizet, úgyhogy az tuti nem hallatszódik át, viszont nem tudom, mi a helyzet a hajszárításnál.

2016. máj. 26. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Társasház és társasház között is van különbség. Attól függ, mennyire vékonyak a falak
2016. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mért érdekel ez téged? Akkor szárítasz hajat, vagy húzod le a wc-t, amikor csak kedved tartja, ehhez aztán már tényleg senkinek semmi köze nincs. Rendes dolog, hogy ennyire tekintettel vagy másokra, de hidd el, hogy egy hajszárító zúgásból még nem nagyon volt balhé egyik házban sem :)
2016. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én sem hiszem, hogy ennyire tekintettel kell lenned másokra. MUSZÁJ hajat szárítanod, wc-t húznod, fürödnöd, kicsit csörömpölnöd az edényekkel reggelizéskor meg ilyenek. Durva életminőségromlás lenne, ha ezeket is hagynád. Ki kell bírniuk, ha vékonyak a falak, ez van.
2016. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Második és harmadik válaszolónak szívesen lennék a szomszédja... majd mikor reggel 5:40-kor arra ébrednek, hogy én porszívózok, emiatt hápognak, akkor megmondanam, hogy nekem MUSZÁJ pont akkor csinálnom.. hogy a jó édesbe lenne muszáj hajnalban zajongani, libák? Miért nem délután intézed a zajos dolgokat?
2016. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 éve élünk egy újépítésű társasházba ( most költöztünk el ) és nem igazán hallatszott át semmi, illetve a szomszédok se hallotak tüllünk semmi zajt. Tehát ez a háztól függ. :) Amúgy a legjobb, ha rákérdezel a szomszédoknál.
2016. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Aki alszik az nem fog felébredni arra hogy te hajat szárítasz vagy bármi hasonlót csinálsz.
2016. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem szó szerint papírból vannak a falak, semennyire. Egyébként a tapintatosságot sem kell túlzásba vinni, a társasházi lét bizony zajokkal jár, akit ez zavar, az nem fog társasházba költözni. A szomszédban hajnalban szokott porszívózni a takarítónő, arra sem ébredek fel, csak akkor hallatszik ki egy kicsit, amikor a bejárati ajtó közelében szöszmötöl.
2016. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4

Délután nehéz lenne a reggeli teendőkkel zajolni, nem gondolod?


Nem gondolnám, kérdező, hogy ezzel foglalkoznod kellene. Mosd a hajad, amikor kell. A szomszédnak is vannak ilyen zajai.

2016. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!