Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért emelhet rám panaszt a...

Ezért emelhet rám panaszt a szomszédom?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, a panelunkon teljes falán szintenként végig futó erkélyek vannak, és csak egy választófallal van elválasztva a szomszéd erkélyrésze a miénktől, az erkélyen dohányzom és a szél valahogy mindig a szomszédhoz fújja a füstöt a választófal előtt át, pedig a legtávolabb megyek tőle. Folyton kiabál, hogy a füst ahogy dohányzom beszáll az ő nyitott hálószoba ablakán és ez zavarja és hogy jelenteni fogja a közös képviselőnek. Ezért érhet engem bármiféle rossz?

2016. máj. 25. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
40%

ha normálisan szólna, akkor nem cigiznék, ha fúj a szél, és megkérne, hogy ne, de ezzel a zsarolással, nálam azt érné el, hogy gyakrabban gyújtanék rá:-)

egyébként, nem érhet bármiféle rossz emiatt.

2016. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mit tehet ellene a szomszéd de én meg tudom érteni, hidd el a nemdohányzókat iszonyatosan irritálja a dohányfüst én is így vagyok ezzel még azt is megérzem ha a földszinten valaki rágyujt és iszonyatosan zavar. Tudom azt is hogy dohányzóként ezt nehéz érteni de hidd el, így van.
2016. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

"nálam azt érné el, hogy gyakrabban gyújtanék rá:-) "

A tüdőrák meg ott dörzsöli a markát röhögve :-)

2016. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én természetesen megértem az ő részét is, biztos zavarna engem is, de dohányos vagyok, nem cigizek sokat itthon mivel melóba vagyk szinte egész nap. Persze felőle is elfogadnék egy kicsit több szimpátiát, nem a lehurrogást. Ahogy az első mondta ezzel nem fog elérni semmit. Viszont az, hgoy zsarolni próbál nagyon nem tetszik és félek, hogy valamilyen módon ártani fog nekem ez miatt
2016. máj. 25. 22:39
 5/21 Eszter76 ***** válasza:
46%

Én dohányoztam, tehát megértelek. Most nem dohányzom, tehát azt is megértem, hogy valakit zavar. DE! Semmi köze ahhoz, hogy te a saját erkélyeden rágyújtasz. Csukja be a hálószobaablakot. Ennyi.

3 gyerekem van, leszoktam a dohányzásról - de ez a boszorkányüldözés, amit a dohányosokkal csinálnak, még nálam is kiveri a biztosítékot. Persze nem kell más arcába fújni a füstöt, de hogy valaki már a saját magánterületén se gyújthasson rá... ne már! Ilyen alapon azért is lehetne a közös képviselőnek szólni, ha valaki pacalpörköltet főz otthon???!!!

2016. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jogos és teljesen igazad van :) sikerült megnyugodnom :) köszönöm a válaszod Eszter :)
2016. máj. 25. 22:59
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Dohányosként mindig vigyáztam rá, hogy ne zavarjak vele senkit, főleg ne az otthonában. Nem éri meg a szomszéddal rosszban lenni, mert nagyon kellemetlen pillanatokat tud okozni ő is, ami eldurvul és egyre rosszabb lesz... Te se a lakásodban szívod, nem akarod összefüstölni és azt szívni. Ő se akarja a te füstöd szívni. Emelhet panaszt, az más kérdés, hogy mi lesz belőle.
2016. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 homo ludensz ***** válasza:
23%
Családi házban lakom de mikor nyaralni voltunk ott is egymás mellett voltak az erkélyek és a lakrészben tűzjelző volt a plafonon. Az erkélyeken két műanyag szék, asztal és valami drótos üveg választott el a szomszéd erkélytől. Néha ott ettünk és utána rágyújtottam. A hamut és a csikket szépen egy műanyag zacskóba öntöttem és levittem a szemétgyűjtőbe. Igyekeztem kultúrlényként viselkedni de ezt mástól is elvárom. Például a szomszédtól. Itthon kint a zárt teraszon dohányzom télen fürdőköpenyben,nyáron gatyában. Szívesen társalgok azzal aki meglátogat de én vagyok itthon tehát hogy pálinka vagy bagószag legyen azt én döntöm el.Arról nem beszélve hogy ketten a nejemmel építettük a házat s akkor egyik szomszéd sem jött segíteni.
2016. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Én dohányoztam és igen, ez egy patthelyzet. Neked is igaza van és neki is. El kell döntened mi a fontosabb, jóban lenni a szomszédoddal vagy az erkélyen cigizni.
2016. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Hivatalosan nem tudom, de egyébként igen, érhet sok rossz. Ha nem zavarnak a balhék vagy, hogy kiutálnak, akkor nincs gond. Én dohányzom, de nem tudom megérteni miért kell másnak megkeseríteni az életét ezzel. Cigit máshol is eltudjuk szívni 😊
2016. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!