Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Téged mivel idegesítenek és...

Téged mivel idegesítenek és kik? Olyanra gondolok ami folyamatos vagy visszatérő idegesítés.

Figyelt kérdés
Szeretem olvasgatni mennyi hülye van a világon...
2016. máj. 26. 20:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
#2 ugyanez vonatkozik a kerékpárosokra, akik a járdán bringáznak.
2016. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A főnöknőm, mert szerinte jobb egy rózsaszín világban élni, minthogy szembenézni a nagy büdös valósággal...
2016. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
#11 - bicikliút, leírtam. Szóval wtf?
2016. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a tizenegyes arra gondolt, hogy ahogy a bicikliút nem járda, úgy a járda sem bicikliút.
2016. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ti hol éltek? Arra nincs kettéosztott járda, amire felfestettek egy bringasávot? Gyalogos és bringás egyaránt jogosan tartózkodik rajta. Csak ezt sokan nem tudják. 11-es nem gondolt semmire, csak beszólós kedve volt, és nekem volt a legkönnyebb beszólni. A lepontozóknak is száradjon le a keze.
2016. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ez is jó példa arra hogy mennyi hülye van 😁

11 is csak egy példát írt, 2-es azt hiszi hogy vele kötekszik, és a lepontozáson mérgelődik...

2016. máj. 31. 22:19
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha már itt tartunk, te is jó példa vagy rá. Felteszel egy kérdést, a válaszokat nem érted, és a válaszolóid ellen fordulsz. Any-ádat a hülyézésért, mellesleg. Én kérek elnézést, amiért részt vettem a hülye játékodban.
2016. jún. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem a 2/13/15/17 emberek idegesítenek. Persze amellett, amit már korábban is leírtam.
2016. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11-es vagyok: annak amit leirtam, jo peldaja Budapesten a Szilagyi Erzsebet fasor. A bicikli ut es a jarda megosztva vannak egy darabon, utana pedig kettevalik, a bicikliseknek a tulso oldalon van kialakitva egy nagyon jo biciklis ut. De neeeem, csak azert is van olyan bringas aki a jardan folytatja az utjat... hanyszor volt olyan, hogy leptem ki a hazbol es majdnem elutott egy bringas vagy pl. a kocsma elott nem tudtam cigizni mert mindig jott egy biciklis...
2016. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, te se verd a melled, ha nem jött le, hogy tényleg beszóltak a kettesnek... és még te jössz itt a példákkal a hülyékre.

Mondjuk ilyen kérdést is csak hülyék írnak ki.

2016. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!