Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális a szomszédom?

Normális a szomszédom?

Figyelt kérdés
Egész nap itthon volt semmit nem csinált, erre most 21:40-kor füvet-nyír elektromos fűnyíróval.
2016. máj. 29. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Simán nem volt kedve abban a dög melegben tologatni a fűnyírót.
2016. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senki sem normális.
2016. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hááááááááááááááát:)))))))))

Mondjuk, a múltkor, zuhogó esőben, sötétben fűkaszáztam:)))

2016. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Én meg hardcore-t hallgatok. :D
2016. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Képzeld, ha benzinessel csinálná. :)

Nekem is le kéne nyírnom a füvet, de semmi kedvem.

De én csak hétköznap, és délelőtt.

Ellenben a gyökér szomszédom úgy vágja a füvet kb 4 naponta, hogy belenyír az én oldalamba is, hogy látszódjon, ő szépen levágta a füvet, bezzeg én...

2016. máj. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Én idén nem nyírok füvet, kíváncsi vagyok mekkora dzsungel lesz belőle szeptemberre, télen majd úgyis elfagy minden gaz. Szolgákkal esetleg lenyiratnám, de sajnos nincsenek szolgáim, ami egy fájó pont az életemben. De akkor is lenyírnám, ha egy fiatal úrnő megparancsolná, de ilyet sem ismerek sajnos. Tiroli népviseletem sincs, pedig abban is lenne kedvem füvet nyírni hajnali háromkor egy petróleumlámpa fényénél. Megyek bányászni...
2016. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális... Tudod hogy mondják: "Vidéken reggel az ágyban fekszel de a gyökér szomszéd a kertben flexel"
2016. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!