Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most költöztem egy paneltelepr...

Most költöztem egy paneltelepre és van egy kisajátított parkoló?

Figyelt kérdés
A panelház körbe van parkolóval és az egyikre rá van festve hogy "Ne állj ide!" felirattal. Nem is szokott odaállni senki, csak mindig egy 50-es férfi ugyanavval a kocsival, gondolom ő festette fel. Én előbb szoktam hazaérni a munkából kevés a parkolóhely, mi történik ha beállok oda? Nem ismerem a paneltelepi farkastörvényeket.
2016. jún. 4. 16:59
1 2
 1/13 Inessential ***** válasza:
74%
Ha ő megvette azt a helyet, akkor nem állhatsz oda, ha viszont csak úgy odafestette, mert gondolta, ő megteheti, akkor nyugodtan odaállhatsz. Beszélj az öreggel, hogy bérli-e a parkolót.
2016. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Közterület. Senki sem sajátíthatja ki. Nyugodtan állj oda.
2016. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Bérli a parkolót? Haha ezen jót nevettem :DD
2016. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó: nálunk a városban elég sok helyen vezették be azt a módszert hog évi szinten fizetnek xy összeget azért hogy más ne álljon oda a parkolóhelyére, ergó: az az övé!

Nem tudom neked ezen mi olyan nevetséges :D

2016. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Inessential ***** válasza:
75%

Parkoló bérlés:

[link]

2016. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

nálunk is van ilyen,hogy fizetős a parkoló,de az ott lakók megvehetik 1 évre előre az adott helyet.

nem kizárt,kérdezz utána,hogy miért ne álljon oda senki?

2016. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

paneltelepen nincsen bérelt parkoló !

Jogilag oda állhatsz, max megver

2016. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Oda állhatsz, de most komolyan, mi a pitsának szándékosan keresni a bajt? Ha másik 100 embernek ez rendben van, te miért akarod játszani a "na majd én megmutatom" hülye gyereket?
2016. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Sírok xD
2016. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha bérli, akkor a rendszámát is oda kell festeniük vagy kirakniuk egy táblára a bérlőnek. Ennyit sem tudtok?
2016. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!