Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rám szólhatnak a szomszédok...

Rám szólhatnak a szomszédok azért mert melltartó-bugyiban vagyok a szobámban?

Figyelt kérdés
Magasföldszinten lakok és a belső udvar közepén ha áll valaki belát.Télen elhúzva tartottam a függönyt és nem igazán realizáltam ki lát be, ki nem. Viszont most már esténként nyitott ablaknál élek és minden reggel és este edzek. Ezt pőre sportviseletben végzem, amit az itt élő anyukák-nagymamák, idősebb nők és asszonyok szóvá tettek, hogy legyek szíves felöltözni rendesen,mert a kisfiaik - lányaik látják a szobám és nekik még nem szabadna ilyet látni. Valamint a zuhanyzóból törölközőbe megyek be a szobámba és a magasabb emeletekről látják, ahogy felöltözök és ez is frusztrálja őket, s amennyiben ezen szokásaimon nem változtatok, lakóközösséghez vagy ha kell rendőrséghez fordulnak. Ilyen létezik??? Persze szégyellem magam, meg felöltözök én a fürdőbe,de nem akarok se megfőni és a szúnyoghálót sem ezért imádkoztam fel.

2016. jún. 24. 21:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Aha, szóval irigyek, azért bántanak. Csak azért se csinálj másképp semmit. A rendőr meg legfeljebb kijön majd - megnézni, ahogy edzel, meg öltözöl. :)
2016. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyon szánalmas a részükről... Micsoda primitív népség... Ja és rendkívül irigyek :)

Tudod mit csinálnék a helyedben? Meztelenül edzenék - csak a hecc kedvéért. (És amíg nem állnak le mondjuk fotózni bosszúból, az ilyenektől simán kitelik)

2016. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%
persze ,rád szólhatnak.sok az ideg gyenge,hadd beszéljenek.én csak örülnék ,ha ezt látnám és nem valami csoffhadt vénasszonyt 😁
2016. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 opened paradise ***** válasza:
93%

Nem kéne megtanítani a gyerekeiket,hogy ne kukkoljanak be más ablakán?

Amúgy meg nehogy hallgass rájuk,végül már fingani se fogsz merni.

2016. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen irigyek, hogy szép vagy. Sport melltartó meg még nem is rendes melltartó... Hagyd rájuk, hogy ha nem lennél csinos nem is foglalkoznának veled. 22L
2016. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Otthon azt viselsz, amit akarsz. Tanítsák meg a kisfiút-kislányt a normális viselkedésre - hogy ne bámuljanak másokat.

A szomszédok miért bámulnak be a te alakodon? Ha valamit nem akarok nézni, behúzom a függönyt.

A rendőrség nem fog tudni lósz-rt se csinálni, mert semmilyen bűncselekményt nem követsz el, mert otthon vagy, nem az utcán. De hadd hívják, hadd csináljanak hülyét magukból.

2016. jún. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
52%
Hol laksz megyek oda mozizni. :D
2016. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%

Fordítsuk csak meg a kérdést a kedves szomszédok részéről:

Micsoda dolog,és mekkora illetlenség más ablakán bebámulni?

2016. jún. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%
dikk a vén nyanyák
2016. jún. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%

De most őszintén?

Téged kicsit sem zavar,hogy telibe belátnak az otthonodba? Nem zavar,hogy látják mit csinálsz? Én bele is őrülnék. Igazán felrakhatnátok egy fátyol függönyt,emberek milliói élnek fátyol függönnyel az ablakukon,40 fokban is. De Te nem tudsz. Engem nem zavarna ha a szomszédod lennék,csak meglenne a véleményem....

2016. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!