Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rám szólhatnak a szomszédok...

Rám szólhatnak a szomszédok azért mert melltartó-bugyiban vagyok a szobámban?

Figyelt kérdés
Magasföldszinten lakok és a belső udvar közepén ha áll valaki belát.Télen elhúzva tartottam a függönyt és nem igazán realizáltam ki lát be, ki nem. Viszont most már esténként nyitott ablaknál élek és minden reggel és este edzek. Ezt pőre sportviseletben végzem, amit az itt élő anyukák-nagymamák, idősebb nők és asszonyok szóvá tettek, hogy legyek szíves felöltözni rendesen,mert a kisfiaik - lányaik látják a szobám és nekik még nem szabadna ilyet látni. Valamint a zuhanyzóból törölközőbe megyek be a szobámba és a magasabb emeletekről látják, ahogy felöltözök és ez is frusztrálja őket, s amennyiben ezen szokásaimon nem változtatok, lakóközösséghez vagy ha kell rendőrséghez fordulnak. Ilyen létezik??? Persze szégyellem magam, meg felöltözök én a fürdőbe,de nem akarok se megfőni és a szúnyoghálót sem ezért imádkoztam fel.

2016. jún. 24. 21:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%

Én még az udvaron is ahol majdnem bármelyik járókelő simán belát egy szál boxerben járkálok, akár a kapumig is kisétálok félmeztelenül. Nem szóltak a szomszédok, inkább a szüleim, de a szomszédokat is pont ugyanígy leszarnám..

Mi ez, nehogy már ők pofázzanak, hogy mit csinálj a saját lakásodba....

2016. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Már van függöny és eddig nem tűnt fel, hogy belátnak, mivel én nem néztem eddig be más otthonába.Fátyol függöny van, a probléma az volt, hogy figyelmeztetés és minden előzmény nélkül történt a rámmordulás.
2016. jún. 26. 12:34
 23/28 hell-ikon ***** válasza:
75%

Be is baxna, ha ezért rád szólhatnának.

A saját otthon akár anyaszült meztelenül is tartózkodhatsz, senkinek semmi köze hozzá. Ezért hiába is jelentenének fel, a hatóság ezzel nem tud mit kezdeni.


Fordítsd nyugodtan a visszájára az ellened fordított fegyvert, mert ezek szerint az aki meg mert ezért téged szólni, Ő az aki kukkol, les befele hozzád és azért bizony már tényleg fel lehet az illetőt jelenteni.

2016. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 hell-ikon ***** válasza:
56%

"A saját otthon..."


Azt akartam írni persze, hogy a saját otthonodban...

Bocsi.

2016. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 hubbabuba válasza:
81%

Nos egyrészt szerintem egy akármilyen vékony függöny még nem gátolná meg a levegőjárást a szobában, csak hogy ne tűnj provokálónak. De az egy vicc, hogy azért köpködnek téged, mert belátni. Egyértelműen rosszindulat és irigység szól belőlük. Tipikus ostoba női reakciók azoktól, akik abszolút nem törődnek magukkal (persze nem azt mondom, hogy éjjel-nappal a külsőnket kell ápolgatni).

Kisgyerekek és a többi pedig láthat cifrábbat a nagy világhálón, úgyis azt böngészik már az anyaméhben is.

2016. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
85%
,Gyerekszülés után nézzen magára' Ebbõl kiindulva sztem csinos lehetsz!! A te lakásod akár meztelenül is lehetnél!! A vékony függöny megoldás lehet!! Ha öreg/kõvér nõ szekál akkor féltékeny, ha pasi akkor úgy gondolja hogy semmi esélye nálad és ez bosszantja és így vezeti le!! Egy gyerek se hal bele ha dögös nõt lát tornázni!! Én mindent megadtam volna érte!!! Amúgy hol laksz???? Bocsi nem hagyhattam ki!!!
2016. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
34%
Hol laksz?!!! :FDD
2016. júl. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit megkésve,de irigyek mert fiatal vagy.Amúgy gyerek mellett is lehet sportolni ha annyira akarnak,ismerek egy pár ilyen nőt,és még nem is gazdagok hogy annyi idejük legyen,irigyek,lusták.
2017. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!