Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy állítsam le a szomszédom?

Hogy állítsam le a szomszédom?

Figyelt kérdés
Panelben lakunk 8-ik emeleten. 6éves kislányommal élek aki nem egy mozgékony, csendes szófogadó gyerek. Ma az alattam lakó idő hölgy szolt hogy este 8után csendesebben legyünk. Mert 17órától 22óráig zörgünk dübörgünk stb minden nap. Januárban költözött ide és azóta nincs élete miattunk. Hirtelen fel sem fogtam mit mond...annyit mondtam nem mi vagyunk azok akiket keres. Majd kis idő múlva lementem hozzá hogy tisztázzuk. Mert géphangokat hall amit ide oda tologatunk stb. Elmagyaráztam neki heti két napot vagyunk itthon a többi napokon anyukámnál vagyunk. Tv-n és mosógépen kívül nincs gép a házban. Este fél 9kor alszik a lányom én meg levegőt sem veszek nehogy felkeljen. Azonkívül én abszolut nem hallok semmi zajt. Mondtam neki ha hallja jöjjön fel nézzen körül de én is szeretnék lemenni meghallgatni...Hogy tudnám leállítani hagyjon békén ne rágalmazzon?? Közösképviselővel meg nem tudom kikkel fenyegetőzött. Hogy tudom bebizonyítani az igazam?
2016. júl. 1. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Menj a közös képviselőhöz hogy ez az idóta vén ku*** itt zaklat téged, miközben te itt se vagy amikor ő beképzeli a drogjaitól az idegenek megszállását és rád fogja az egészet, meg fenyegetőzik és nem hagy békén a kislányoddal. Majd meglátjuk kit fognak kirakni.
2016. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Amit leírtál nagyon jó ötlet. Ha hallja a zajt felmegy és kiderül, hogy nem ti zajongtok. Normálisan eltudjátok intézni.
2016. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha valóban félreértés, felesleges balhézni. Ki lehet deríteni könnyen, hogy kiktől hallatszik a zaj.
2016. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
De omg mintha nem találkoztatok volna olyan emberrel aki annyira menthetetlen, hogy ha egy üres szobát mutatna be neki, még akkor is feljelentené a rendőrségen billiárdterem üzemeltetéséért... Ha értitek.. Már lement hozzá, tisztázta hogy nincs is itthon, mondta nézzen be a szobába, és még ezek után fenyegetőzik meg rágalmaz, és azt mondjátok hogy még még még próbálja megbeszélni? Mekkora papucs emberek vannak már, édes istenem. Mert most jól járna, ha holnap felhívná a közös képviselőt, és aztán meg kapná kedves barátunk a felszólításokat, mert a nyugger egy idióta?
2016. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

2-nek igaza van.

Ne vedd támadásnak, ezekszerint mástól hallja a zajt. Ezt kell tisztázni.

2016. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is ugyanez van. A szomszéban van egy idegbeteg némber, aki már a legkisebb beszélgetésre is üti a falat, állandóan figyel mindenkit, hazugságokat terjeszt az emberről a háta mögött. Igazi kígyó.
2016. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy kideríti honnan jön a zaj. Nem írta a kérdező, hogy zaklatná az idős hölgy. Főleg ha január óta most ment fel először. Hiába fenyegetőzik, ha nem ti zajongtok nincs mitől félni.
2016. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Állítólag keresett màr de mivel alig tartózkodunk itthon nem talált. Mondtam neki ha itthon lettem volna kinyitottam volna az ajtót. Ő közvetlenül a plafonon hallja a gép hangokat. Alatta egy egyedülálló nénike lakik aki kizárt hogy zajongna. Szélső lakás, mellette lévő lakó este 10kor ér haza minden nap tehát kizárásos alapon csak tőlem származhatnak azok a géptologatós hangok... Azért borzasztó hogy alaptalanul rágalmaz, tényleg normálisan csendben élünk ha ritkán itthon vagyunk. Passz
2016. júl. 1. 23:42
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Világosítsd fel, ha esetleg nem tudná (nem tudom január előtt lakott-e panelban) hogy a panel az egy olyan dolog, hogy minden irányban terjed a zaj és sokszor kb. meg sem lehet állapítani honnan jön. Én pl. a harmadik emeleten lakok és én is hallom, mikor valaki a földszinti garázsában tologat dolgokat. Először azt hittem felettem csinálják, de aztán kiderült, hogy nagyon nem. A legváratlanabb helyekről tud jönni a zaj.
2016. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Szard le. Azért csinálja, mert unatkozik, te meg partner vagy benne, még le is mész hallgatózni, hogy kiderítsd vele a nagy semmit. Ne bizonygass te semmit, tökmindegy lenne neki, akármit mondasz vagy mutatsz, kitalálna mást. Ne foglalkozz vele, ne add alá a lovat. Rendezd le annyival, hogy nem ti voltatok, aztán rácsukod az ajtót, ennyi.
2016. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!