Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mely nemzet fiait szereted?

Mely nemzet fiait szereted?

Figyelt kérdés
Én az olaszokat, franciákat, íreket, oroszokat, szerbeket

2016. júl. 3. 23:25
 1/9 A kérdező kommentje:
és persze a magyarokat is :)
2016. júl. 3. 23:25
 2/9 A kérdező kommentje:
meg még a görögöket
2016. júl. 3. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Lengyel, magyar.

Mondjuk a kérdésnek semmi értelme, de válaszoltam.

2016. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Lengyel, magyar. :)
2016. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Apuét
2016. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Kulsore a skandinavok, litvanok, nemetek a gyengeim *.* viszont ok rendszerint nagyon zarkozottak, tavolsagtartoak, nehezen biznak meg az emberben. Szoval viselkedesben inkabb a gorogok, olaszok allnak kozelebb hozzam.

De nem lehet altalanositani. Eletem nagy reszeben a franciakat ki nem allhattam. Amig meg nem ismerkedtem egy francia lannyal, aki azota talan a legjobb baratnom lett a tavolsag ellenere is (tudom, a kerdes fiukrol szol, ezt csak azert mondtam, hogy lasd, barmikor megvaltozhat az ember velemenye). Az angolokat, oroszokat szinten nem kedveltem, ma mar orommel megyek mindket orszagba. Az altalam istenitett nemeteknel ellenben ert mar kellemetlen incidens. De ettol meg nem degradalom az egesz nepet. Mindenhol vannak jo es rossz emberek, jokepuek/szepek es csunyak is.

2016. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
lengyel,ujgur,török,portugál
2016. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
magyar, lengyel, orosz
2016. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szomszédos országban élő magyarok:)Akit utálok azok a csehek,meg oroszok és franciák..munkatapasztalat
2016. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!