Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy hangzik? Jó elgondolás?...

Hogy hangzik? Jó elgondolás? Lányok/nők ti örülnétek hasonló kezdeményezésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van a környékemen egy hölgy, egyedül él, nincs családja. Szeretném megismerni azon gondolkodtam valamivel meglepném. Már kész van, amit adni terveztem. De csak úgy találom meg, mikor otthon van. Szerintetek rossz ötlet lenne kihivni kicsit beszélgetni? Vagy egyáltalán rossz ötlet a kedveskedés? Neten nem találom de nem is ott szeretnék vele beszélgetni.


2016. júl. 28. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz,megpróbálhatod,1 nőnek jobban tetszik a személyesen akarsz ismerkedni,nem neten:)
2016. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem jó ötlet:) Bár én személy szerint kezdetben az írásos kommunikációt preferálom, mert idegenekkel nem tudok úgy megnyílni személyesen mint írásban:)
2016. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor jó ötlet, ha ismer látásból, és már köszönőviszonyban is vagytok.


És azért attól is függ, hogy milyen dologra gondoltál.

2016. aug. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!