Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Becsöngetett hozzánk egy...

Becsöngetett hozzánk egy cigány pereputty, albérletet keresnek állítólag?

Figyelt kérdés
Ránézésre megállapíthatóan nem dolgozó, koszos típus. Állítólag a szomszéd utcában "egy idős néni" mondta, hogy itt van albérlet kiadó...Szerintetek lopni akartak vagy felmérni a terepet esetleg tényleg albérletet keres az ilyen? Van ilyenről tapasztalata valakinek?
2016. aug. 2. 12:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Felmérték a terepet egy esetleges lopáshoz.
2016. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Marhajó...akkor ne hagyjam el a házat soha többé... :(
2016. aug. 2. 12:43
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Azt kellett volna mondani hogy rendőr lakik ott :D
2016. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem elsönek van igaza, albérletet senki nem keres így. Egyébként van nálatok kiadó albérlet? Mert akkor kicsit hihetőbb lenne a kérdésük.
2016. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Gipsz Jakab #42 ***** válasza:
84%
Vagy esetleg felkeszited a lakast latogatok fogadasara, amugy 'Reszkessetek betorok' - modon.... :D
2016. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan már, ne foglalkozz velük. Gondolom nem engedted be őket, úgyhogy ugyanannyit láttak a házból, amit amúgy is láttak volna. Az ajtókat meg mindig kulcsra kell zárni, bárki betörhet hozzád, bármikor.
2016. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nincs albérlet, nem is volt..ezért is néztem furcsán. Ekkor tette hozzá a fogatlan szipirtyó, hogy a "szomszéd utcában mondta egy öreg néni..." Ezek után nem tudom hogyan lenne a ház biztonságban...nem merem kitenni a lábam. Kocsi áll a kerben, gondolhatták, hogy van itt valaki. Nem kellett volna kimennem. :(
2016. aug. 2. 12:48
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Most neked ez tényleg ekkora para? Becsöngetés nélkül is betörhetnek hozzád. Az meg, hogy kimentél direkt jó, mert látták, hogy otthon vagy és nem nyaralsz. Nem értem mitől félsz.
2016. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg ne parázz rá


Ha ki akarnak rabolni megteszik, tényleg amúgy igaz amit az előző írt lehet azt tesztelték h nyaraltok-e


Így látják h nem.


Nyugii

2016. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tudom, igazatok van, ha annyira lopni/rabolni akarnak, megteszik. Csak férjem külföldön van 2 hétig én meg itthon egyedül egy pici babával. Csak hirtelen ért a dolog, még nem volt részem ilyenben személyesen. Mindenesetre néhány óvintézkedést számításba veszek...
2016. aug. 2. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!