Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy egy takarítónő után...

Hogy egy takarítónő után csordultig telt kuka összejárkált folyosó szemét stb marad? Miközben állítólag naponta takarít? Hogy hagyhatja ezt a vezetőség?

Figyelt kérdés

Irodaház ahol ha mindenki elmegy jön a takarító naponta. Feladata mi lenne, nem ismerem a munkaköri leírását de kitalálható: szemetes ürítése folyosó felmosása söprés stb. Értelemszerű.


Akkor hogy történhet meg hogy amikor elmegyünk dugig a szemetes sáros a folyosó stb ahogy az egy ügyfelek által is látogatott irodablokkban lenni szokott-és amikor másnap reggel megjövünk, ugyanolyan minden? A szemetes kifolyik, púpozva a folyosón kosz stb.

De mit csinál a takarító naponta miután elment mindenki? Semmit?

Mert még a szemetest se üríti.


Totál nyilvánvaló hogy semmit se csinál erre más magyarázat nincs. Mégis ki pakolná tele a szemetest kora reggelre meg ki járkálná össze a folyosót amikor üres az épület és állítólag a takarító este takarít? Ez hogy lehet? Úgy hogy a takarító semmit se csinál.

Látni látom megjönni mikor én megyek szóval bejár. Csak szart se csinál?


A másik kérdés: miért hagyja ezt a vezetőség? Mert hogy kifolyik a kuka hogy olyan mocsok van mint egy pályaudvaron ezt a vezetőség is látja.

Miért hagyja?


2016. máj. 12. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván látja a vezetőség is. Csak azt nem értem, miért nekünk írod, nem pedig a vezetőségnek jelzed.
2016. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk először a dolgozók szólnak,üzennek a takarítóknak, ha nem tetszik valami. Aztán a következő állomás a főnökség, aki jelzi a takarító főnökének a nem tetsző dolgokat.

Tudod, a mi házunkban van, ugye a háztakarító. Évek óta csak a bejáratnál mos fel heti 1x. Semmi lépcsősöprés, a felmosásról már ne is álmodozzunk a lépcsőházban. Ablakpucolás, az nem létezik. A ház közvetlen környékén csikkek, szemét garmadája. Neki az nem dolga eltakarítani.

És mégis ő a takarító hosszú évek óta.

2016. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A másik kérdés: miért hagyja ezt a vezetőség?"

A profit megvan? Ha megvan, akkor minden mindegy. Járhattok térdig a mocsokban, lehet üres a WC-papír tartója, teljesen mindegy, mi van, csak a pénz meglegyen. Majd ha ügyfél jön, gyorsan összerámoltok mindent, hogy még a sz*r is vigyázzban álljon, utána megint lehet putri az egész irodaház.

Valószínűleg olcsó a takarítószolgálat, más ennyiért nem csinálná meg, esetleg a főnök csókosáé a biznisz. És amíg a takarítás hiánya nem akadályozza közvetlenül az elvárt bevétel megtermelését, addig nem is kell hozzányúlni, mert minden cégnél alapszabály, hogy csak azzal foglalkozunk, ami bevételt hoz.

2016. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmiféle takarítószolgálat nincs a takarítónő olyan alkalmazott a cégnél mint én.

És ha én nem végzek el valami feladatot határidőre vagy akár csaak kések reggel leszedik a fejem és fenyegtnek hogy van ember a helyemre.

Elképzelhetetlen lenne hogy én így végezzem a munkám. Kirúgnának napokon belül.


És a totál felháborító: ha alaki szóvá teszi esetleg miért áll púpozva a szemetes nem az a válasz hogy hol a takarító jöjjön ide és magyarázza meg hanem mi a válasz?

Vidd ki a szemetet. Te, az a dolgozó akinek ehhez a vikágon köze nincs nem ezért vagy ott és nem ezért kapod a fizut.

Aki meg azért vab ott és azért kapja a fizut annak meg annyit se mondanak hogy enyje,

Ki érti.

illetve nem vagyok hülye nagyon is értem

2016. máj. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!