Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd gyerekek folyamatos...

A szomszéd gyerekek folyamatosan kötekednek a gyerekeimmel. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Amikor a nagylányom összekap valamin a szomszéd gyerekkel, akkor az folyamatosan beszologat neki, kötekszik, fenyegeti hogy megveri. A szomszéd gyerek nem magyar. Amikor suli idő alatt kapnak össze valamin akkor a rokonait is ráuszitja a lányomra. 10 egy ellen. Ma lementek a gyerekeim a boltba, a szomszéd a barátnöjével követte öket. Megint kötekedtek, fenyegettékm a nyagylányomat, hogy megverik. Elszaladt. A 7 évesemet elkata a gyerek és megrángatta. A kicsi most megy elsőbe, félek, hogy ott is terorizálni fogják. Nem tudom mit tehetnék. Családsegítőbe, polgármesternél már jártam. A rendörök nem tudnak mit kezdeni, mert gyerekek. A szülökkel természetesen nem lehet beszélni. Arra is volt példa, hogy a gyerekeim az udvarunkon játszottak. Ők bekiabáltak, hogy kis ku..ák takarodjatok befele. Volt amikor követ dobáltak be rájuk.
2016. aug. 5. 21:51
1 2
 1/19 acelsziv ***** válasza:
100%
Ezekkel a mocskos tetvekkel nemigen lehet mit csinálni. A megoldás költözés és olyan iskola, ahol nincsenek
2016. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Ezeket a férgeket erre tanítják.

Költözzetek vagy írasd be őket valami küzdősportra.

Fordulhat a kocka ;)

2016. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy a szülő , elkapni saját módszereikkel és leverni őket , ezzel példát mutatsz a tieidnek . Ők is bandázzanak és verjék szét őket . A nagy pofájuk meg a sötét bőrük nem tesz semmit , tanulják meg a tiszteletet az se baj ha sittre intézetbe jutnak . Nagy balhé után rendőrség hiába fenyegetnek azt is hozzá tenni és tetézi magának a bajt a féreg népség .
2016. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk elköltözni. Másik házat nem tudunk miböl venni, ezt meg miattuk nem lehet eladni. Az idegeim már lassan felmondják a szolgálatot. Arra is gondoltam, hogy otthonba költözni valamerre. Csak attol félek, hogy ott se jobb a helyzet.
2016. aug. 5. 22:07
 5/19 A kérdező kommentje:
Van itt drogos is. Az egyik fél éve szabadult 7 év után...Nem lehet beléjük kötni, fél mindenki. A szomszédokkal se lehet összefogni, mert mindenki tagad, és lenyel mindent, félnek a következményektöl. Egyedül meg semmire nem megyek. Pedig már probáltam
2016. aug. 5. 22:11
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Ismerős szitu, az unokahúgomat terrorizálták és zaklatták, szexuálisan is. Amikor megtudtam, felvettem a kalapácsot és átmentem beszélgetni az apukával. Megkérdeztem, szerinte ez megbocsátható-e? Vállat vonva azt válaszolta, hogy igen. Akkor egyszerűen előkaptam a kalapácsot és 3 ütéssel összezúztam az állkapcsát. Az anyjukhoz fordultam és tudattam vele, hogy akkor ez is megbocsátható. Ha másképp gondolja, akkor annak komoly következményei lesznek és a következő alkalommal, amikor erre járok, olyan barátok társaságában teszem, akik nálam is nagyobb morális dilemmákkal szembesítik. De nem csak őt, hanem a gyerekeit is.

Azóta senki nem nyúlt a lányhoz.

2016. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

és miért nem rugdalod össze ezeket a kölyköket?nem értem.

ha az sem késztet önvédelemre és nem sarkal tettekre,hogy ütik a gyereked,akkor mi a fene kellene hozzá?

és ne ilyen csicska dolgokban keress segítséget,hogy rendőrség meg családsegítő.

az ilyesmiben a cigányok csak még nagyobb gyengeséget látnak.

ők csak az erőszakot az erőt ismerik el,csak abból értenek és csak azt tisztelik aki tőlük nagyobb erőt és nagyobb gátlástalanságot mutat fel.

2016. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

most olvasom az előttem lévőt:)

pontosan erről beszélek.

2016. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Na jó, de ahhoz tudni is kell hatásosan fellépni és nem szabad a levegőbe beszélni. Én komolyan gondoltam, hogy a következő alkalommal néhány nyomorékkal több lesz a családjukban, akik sosem fognak utána teljes életet élni és ebben semmi sem akadályozna meg.


Volt olyan is, hogy a gyrososnál megtalált minket pár cigány. Már az első pillanattól nyilvánvaló volt, hogy balhézni akarnak. Úgy tettek, mintha mi kötöttünk volna beléjük. A "vezér" már tárcsázta is a keresztapját, és megígérte, hogy itt vér fog folyni. Ő kérte...

Saját villát használok mindig, nem műanyagot:) Odaadtam a haveromnak a gyros tálat és a cigány szájába állítottam a villát. Mindenki megfagyott, de csak hogy ők is ismerjék az új felállást, bárki megmozdul, áthelyezem a nyakába. A kezéből pedig átvettem a telefonját. Kedvesen elbeszélgettünk a keresztapjával, bár, kicsit mintha rossz kedvvel fogadta a hírt, miszerint új testékszert kapott a fiú. Sebaj, beletörődött, hogy nem tehet semmit, mert nem tudja hol vagyunk és megtalálta a lelki békéjét. Legalábbis remélem, mert csak kinyomtam. Akárhogy is, a többiek szépen kipakolták a zsebüket, a mobilokat felszedte a mi társaságunk. Az újdonsült barátunkkal kicsit félrevonultunk, addig ők nem mozdulhattak. Kihúztam a villát belőle és kisebb agyrázkódással a fejébe vertem, hogy nem szabad ismeretlennek szóba állni, ezt már az anyukájának meg kellett volna tanítania neki. A világ tele van őrültekkel és nagyon veszélyes emberekkel, akik kicsit előrébb állnak a táplálékláncban...:)

2016. aug. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"Nem magyar" = cigány ,vagy külföldi?
2016. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!