Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehetne semlegesíteni...

Hogyan lehetne semlegesíteni a tömbház előtti gyerekbőgető művészeket?

Figyelt kérdés
Nincs rajta mit nagyon kifejteni. Az egész környék tőlük hangos, amikor valamivel arrébb van játszótér is. De az ablakok alatt a leghangosabbak.

2016. aug. 13. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Igen. És ráadásul pont a te ablakod alatt. Elköltözés az É-i sarkra.
2016. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Cserélhetsz velem, ha akarod.

Éljenek a hasznosan válaszoló művészek!

2016. aug. 13. 22:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, ennyire hogy lehetnek tapintatlanok egyesek. Nem gondolnak arra, hogy mekkora zajjal vannak, és ezeket mások is hallják?
2016. aug. 13. 22:16
 4/11 anonim válasza:

Ha ennyire zavar, akkor szólj nekik, hogy hangosak. A csendrendelet meg este 10-től van :)

Meg mit értesz gyerekbőgető művész alatt ?

2016. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy akkora a zaj, hogy még csukott ablaknál is rendesen hallani. Még ha 5 percig tartana, oké, de rendszeresen és hosszú ideig tart. Ők is üvöltenek a gyerek után, a gyerek is üvölt és egyéb zajkeltő műveleteket végez. Szerintem vannak erre kijelölt helyek, pl. játszótér. Én is gondoltam már, hogy szólni kéne nekik.
2016. aug. 24. 00:21
 6/11 A kérdező kommentje:
És csendrendelet? Ennyivel 10 előtt diszkó hangerővel szabad két tömbház között zenét hallgatni is? Az azért furcsa lenne. Például vonatokon sem szabad hallható módon rádiózni. Ott a kis hangerő zárt térben zavaró, nyitott térben a nagy hangerő szintén. Akár zene, akár egyéb zsivaj.
2016. aug. 24. 00:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaaaj, ezt ismerem. Nálunk is folyton megy az ANYAAAAAAAA ANYAANYAANYAAAAAA ANYAAAAAA meg a BENCUSKA GYERE IDE BENCUSKA NECSINÁLD BENCUSKA MONDOM HOGY GYERE IDE meg az identitászavaros, magukat mentőautónak képzelő NÉÉÉNÓÓÓNÉNÓNÉNÓNÉÉÉÉÉNÓÓÓÓ gyerekek :D Én már csak röhögök rajtuk...
2016. szept. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bakker, hívd ki a rendőrséget , vagy költözz a semmi közepére, vagy vegyél füldugót...
2016. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Nem gondolom, hogy mások tapintatlansága miatt nekem kéne törnöm magamat, hogy jobb legyen. Ők legyenek tekintettel másokra!!! Alap intelligencia, tisztában lenni azzal, mekkora hangerővel jár, amit csinálok, és belegondolni, hány ember lehet a közelben, akik ezt hallják. nagyon nem értek egyet a válasszal, ne én költözzek, ők költözzenek, ha nem ahhoz vannak szokva, hogy rajtuk kívül más emberek is léteznek, akiknek ép érzékszerveik vannak. Teljes mértékben a leghatározottabban leszavazom az utóbbi hozzászólást.
2016. szept. 8. 21:39
 10/11 A kérdező kommentje:
7. Hát igen. :D Bár mindez normális, ha az arra kijelölt helyen csinálják.
2016. szept. 8. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!