Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jogi következményekkel...

Oszkár Macskahús kérdése:

Milyen jogi következményekkel jár, ha odasz*rok a szomszéd ajtaja elé?

Figyelt kérdés
A szomszéd egy naplopó retek, aki gyakran szeret éjszaka zenét hallgatni meg ordibálni, de ha tettlegességig fajulnék, annyit kapnék érte, mint egy rendes emberért. Arra gondoltam az ajtaja elé sz*rok, de nem tudom azt büntetik e.

2016. jún. 13. 16:42
1 2
 1/16 acelsziv ***** válasza:
40%

Csináld ravaszul. Sz.rj a lábtörlője alá, aztán tegyél a lábtörlőre egy papírzsepit, gyújtsd meg és csengess be.

Kijön, meglátja a tüzet és elkezdi eltaposni... A többit képzelheted.

És először bizonyítsa rád a dolgot. Tehát, ha olyan helyen laktok, ahol csak te és ő fértek hozzá az ajtajához akkor problémásabb lehet a dolog.

2016. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
igen. meggyalázás
2016. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerve ezt az oldalt, nem tudom, hogy csak unatkozol-e vagy tényleg megtennéd.
2016. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
60%
Én támogatom az ötletet! :D Én is mindig ezt mondom ha valaki gyökér.. de te meg is csinálod!! Zseniális vagy! Úgyhogy egy jó tanács: Ne kukkolj ott az ajtaja előtt míg ki nem jön.. told bele egy tálba és mikor senki se lát odacsempészed :D Fas..agyerek vagy! Majd mesélj mi volt!!
2016. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nálunk rosszabb szomszéd van aki ezeken felül amiket írtál még százezres anyagi károkat is okoz időnként. Igaz az dolgozik mert muszáj neki de legalább lenne miből megtéríteni a károkat.

Elég alantas terved van és ezzel nem leszel jobb annál akit utálsz. De ha mégis kipróbáltad akkor írd meg mi lett az eredmény.

2016. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még támogatnám is,ha ezzel orvosolnád a problémát. De nem... Még inkább elfajulna az egész. Itt kezdődne csak igazán a mocskolódás,te odapiszkolsz,ő az ajtódra keni,te a tányérjába dobod,ő a fejedre,és így tovább..
2016. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
két piszkosul nagyra mért pofon,jog ide, jog oda.
2016. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Semmit nem kapnál érte,mivel ha nem vesznek észre,akkor nem tudja bizonyítani hogy te xartál oda. Nem ,nem fognak dns mintát venni a rendőrök a sz*rból :D
2016. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
95%
Szerintem nem mered megcsinálni :D
2016. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
megjelenik egy lvl 40 paladin és leveri a veséd a megszentelt mennyek kardjával, aztán rászarik az arcodra
2016. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!