Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az új település...

Szerintetek az új település új élet?

Figyelt kérdés

Barátom meg én egy faluba születtünk. Mindkettőnknek vannak rossz élményei itt. Én amikor kozepsuliba kezdtem jarni akkor szépen lassan sinre ment az életem. Nem a kozepsuli miatt csak annyi pozitiv van ott h van 2 nagyon jo barátnőm 20-30 km re. A falummal nincs baj gyökér mindenhol van. Baratom viszont szeretne a szomszédos kisvárosba költözni majd mert szerinte új életet kezdhetne, a mostani nem jo stb.

Csaladom az o családja itt lakik. Sok ismerősünk van bár a jo haverbol jo baratbol keves. Es nem is arrol van szo nekem hogy a rokonok meg egy két személy miatt nem mennek el mert gondolom találkoznánk attol hanem itt vagyok otthon, teljesen megfelel. Átmenetileg laknék én külföldön is de akkor is ide jonnek vissza. A barátommal nagyon jol megvagyunk csak felek ha eljön az idő akkor emiatt megy galyra a kapcsolatunk.


2016. aug. 14. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzi ott jól magát, lehet, hogy megoldás lehet neki, ez csak később fog kiderülni. Kérdés, hogy mi nem jó neki ott. A távolság változást fog hozni a barátságotokban, ez biztos, hiszen őt új emberek fogják majd körülvenni a mindennapokban.
2016. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!