Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek jó ötlet venni...

Szerintetek jó ötlet venni nyaralót?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok és a szüleimmel élek, de elég régóta vágyom már egy kis önálló életre. Persze volt már, hogy hónapokig egyedül éltem itthon és megálltam a helyem, szóval van némi tapasztalatom e téren. Tudok sütni, mosni, takarítani, vásárolni stb alap dolgok. Arra gondoltam, hogy veszek a városhoz közel egy földet és egy faházat, ahova legfőképp nyáron, de késő tavasszal és kora ősszel is kitudnék menni lakni, de közben szüleimmel is tartanám a kapcsolatot meg bejárnék hozzájuk napi/heti szinten. Már csak a ruháim kimosása miatt is meg hát a mami főztje:D Szóval ez ilyen fél önálló élet lenne. Mi a véleményetek róla? Tudom nekem kell tudnom mi a jó nekem. Csak érdekel mások mit szólnak hozzá. Más is csinálta már így? Másrészt panelban élek és itt semmit sem lehet csinálni. Ott meg lehetne medencém, kertem, szabad terem, autót bütykölhetném kint stb..
2016. aug. 18. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szuper ötlet.Ha van rá lehetőséged ne hagyd, hogy ez csak terv maradjon valósísd meg.
2016. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kis telket, aztán egy olcsó mobilházat telepíthetsz rá. Minden kényelmed meglesz, és a magad ura leszel.
2016. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eszedbe jutott már, hogy esetleg nem félig önálló kényelmi életet élj, hanem felnőttet? - Szerintem kiváló lehetőség, hogy felnőj, nem is feltétlen nyaraló kellene, de pl ház vagy lakás...- Mit gondolsz? :D
2016. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!