Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másnak is volt ilyen szomszédj...

Másnak is volt ilyen szomszédja? Mit lehet tenni ilyenkor? Miért élnek ilyen végtelenül gerinctelen férgek ezen a bolygón?

Figyelt kérdés

Panelban élünk. Felettünk lakik egy pár, kb. 4 éve.

3 évig úgy ordibáltak, kiabáltak folyamatosan, hogy alig lehetett tőlük létezni, alattuk 2 emelettel leljebb is hallották. Én akkor még 18 éves voltam, szóval én nem léptem semmit, de a körülöttem lévő felnőttek se, hol ott nagyon elviselhetetlenek voltak. Anyukám próbálta meg velük párszor beszélni, aztán mondták hogy sajnálják, nem fog előfordulni többet.

Persze nem maradt abba. A karácsonyi hetet végig hallgattuk hajnalba ahogy órákig ordibálnak, csapkodnak,d e elviselhetetlen módon. Akkor írtam egy levelet ahol nem fogtam vissza magamat. Aztán a bérlőjük megtalálta a levelet, és jól lecseszte őket. Akkor nyugi volt 2 hónapig. Majd megint kezdődött előről. (ajtócsapkodás reggel-délben-este-hajnalban, teli torokból üvöltözés, egyéb órákig tartó zörgések)

Akkor a csaj anyjával beszéltem (aki mellettük lakik), majd ő is le cseszte őket, majd ez után pár hétig megint kuss volt majd utána megint kezdődött előről. Akkor a csaj anyjával és a bérlővel beszéltek, aki megint le cseszte őket. Ez 1 hete volt.

Tegnap óta megint hallgatom őket. Most éppen éjjel, és hajnalban zörögnek órákig úgy h nem lehet aludni tőlük.

Ma reggel negyed6tól hallgattam a folyamatos zörgést, majd egy 20 perces veszekedést. Mérgemben felmentem a csajhoz, aki alig akart ajtót nyitni majd mondtam neki h aludni szeretnék, aztán rám b..szta az ajtót. Ordibált valamit, én meg elküldtem a k..vr@ anyjába. Ezen bezzeg fenn akadt, és ordítozni kezdett, hogy kivel beszélek én... És a barátjával együtt lejöttek hozzám hogy én kinek képzelem magamat, meg hogy mennyire elegük van már belőlem, szünjek meg, ha nekem ez nem tetszik akkor húzzak el innen (mi 25 éve élünk itt, ők 4 éve...), meg különben is én nem tudom milyen a felnőtt élet.....

Ilyenkor mit lehet csinálni???????, Mit lehet kezdeni az ennyire végtelenül ostoba véglényekkel???? Magammal sem akarok kicseszni meg a családommal sem, nem akarom hogy a fölöttünk lakó értelmiség velünk csesszen ki... mert mi szólunk h nem lehet tőlük aludni..



2016. aug. 19. 08:45
 1/7 wazzeg877 válasza:
100%
Telefonon kamera vagy diktafon bekapcsol,este 10 után ha cirkuszolnak csinálsz egy felvételt és feljelented a rendőrségen a csendháborítást
2016. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rögzítettem diktafonnal az alattam lakó házaspár + gyerekük elviselhetetlen dolgait. Ezt ajánlom Neked is!
2016. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tulajdonosok, akkor könnyen meg lehet tőlük szabadulni. Mondjuk már rég kihívtam volna a rendőröket.
2016. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ki kell hívni a rendőrséget csendháborításért. mások alkalum után már csekkel mennek. pár ilyen és megtanulják, vag kiköltöznek
2016. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MZ.per.X ***** válasza:
24%

Mondjuk alapból nem kellett volna leállnod balhézni, csak nyugodtan kihívni a rendőrséget.


Másrészt ha valaki odajönne az én lakásomba balhézni, akkor paprika sprayt nyomnék a képébe és ugyanúgy ráhívnám a rendőrséget mert fenyegetve érzem magam.

2016. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bérlők ha jól értem,és mivel sokadjára is lexarják ,hogy szólnak nekik,felesleges velük bármiféle kommunikáció.Tulkokkal nem lehet társalogni. Tehát a tulajt kell felszólítani,hogy rúgja ki őket. Mellesleg udvariasan meg is kérdezném ,hogy az adózása rendben van e,mivel nav-nál is érik egy feljelentése ha nem tesz valamit . 99%-ban feketén adják ki a lakásokat,szóval ezzel be lehet ijeszteni.
2016. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd ki a rendőröket. Sajnos, nagyon sokszor semmit sem ér, de meg lehet próbálni. Sajnos, nem sok mindent lehet tenni... Illetve, amikor nekem gondom volt a szomszédokkal a közösképviselő segített, meg a megalázó cetli, amiben kiírtam az ajtókra, kívülről-belülről, amin be lehet jutni a lépcsőházba, hogy nem vagyunk kíváncsiak xy-ék életére!
2016. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!