Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez nagyon nagyon...

Szerintetek ez nagyon nagyon nagyon nagyon, végtelenül kínos?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel pár napja bementünk a dm-be. És találtam egy ajakápolót, ami tök jó illatú volt és eszembe jutott, hogy amúgy is elfogyott a labellom és mindig ilyen cserepes a szám, szóval megveszem. Kb 800 ft volt és emlékeztem, hogy a pénztárcámban volt egy ezres, szóval azzal tudok fizetni. Be is álltunk a sorba a kasszához, erre mikor sorra kerültünk, kinyitottam a pénztárcám és láttam, hogy kivették az ezrest belőle. Ugyanis anyáméknak meg nővéremnek szokásuk, hogy ha megtalálják a pénztárcámat valahol a lakásban, elveszik belőle a pénzem, ha találnak valami nagyobb összeget benne. És most is kivették, én meg nem tudtam...És tök kínos volt, de láttam, hogy tele van a tárcám apróval, volt köztük 200-as is, meg egy csomó ilyen 10 és 20 forintos, úgyhogy azokból kezdtem összeszámolgatni a 800-at, de közbe kapkodtam is, mert egy csomóan álltak sorba meg az eladó is ilyen tök flegmán nézett meg így forgatta a szemeit, miközben kerestem az aprót..És nagy nehezen meglett 800 ft aprókból, erre mikor odaadtam az eladónak, mondta, hogy ez csak 760 -.-. Pedig meg mertem volna esküdni, hogy 800-at adtam oda, erre így kérdőn barátnőmre néztem, hogy nem tudna-e kölcsön adni, de nála csak annyi pénz volt, amennyit költött arra, amit vett, és a mögöttem álló nő meg gondolom megunta a várakozást és odaadott 40 ft-ot. Erre az eladó még ilyen tök flegmán felhorkantott..Én meg megköszöntem a nőnek és elmentünk.

Annyira ciki volt és azóta is olyan szarul érzem magam, legszívesebben elsüllyednék. De mentségemre szóljon, hogy tényleg nem tudtam, hogy kivették a pénzemet a tárcámból...

Szerintetek is nagyon gáz? Mit csináljak, hogy el tudjam felejteni?

17L


2016. márc. 13. 20:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg gáz,ha lopják a családtagjaid a zsebpénzedet,keress jó dugihelyet,őket úgysem változtatod meg.
2016. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
De maga a szituáció, ahogy vagy 5 percig keresgélek a tárcámban, miközben az eladó ott forgatja a szemeit, majd mikor végre odaadom a kért összeget, közlik, hogy ez kevés? :( Legszívesebben elsírnám magam, mikor visszagondolok rá....
2016. márc. 13. 20:23
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz az eladóval.
2016. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még általánosban az egyik osztálytársam ellopott egy csomag ceruza elemet és elkaptak, de csak engem ő meg kiszaladt, mondanom sem kell, hogy soha többet nem mentem vissza a boltba még a suliba is bejöttek szólni, hogy mi volt az a kis genny meg elsírva még majdnem rám kente, utána jól megvertem amiért szintén én kaptam, soha nem fogom elfelejteni....lehet nem segít, de a tiedhez képest ez komolyabb volt :D
2016. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Idővel elmúlik a kínos szitu, nem tudsz mit tenni, megtörtént dolgot nem tudunk megváltoztatni. És más is járt már így, én is, nekem is pont 1000 ftal jártam így, nekem anyám emelte ki a kabátomból a pénzt és amikor fizetni akartam, én is blamába voltam. De épp jött az unokatesóm és kisegített.
2016. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
4. Azért az se semmi :D Jól tetted, hogy megverted, még ha utána azért is téged büntettek meg :/
2016. márc. 13. 20:32
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen az ilyen, de bárkivel megeshet, hogy nem annyi pénz van nála, mint amire számít (akármilyen oknál fogva).
2016. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Elég kínos. De vond le a tanulságot és ezentúl még sorba állás előtt ellenőrizd, hogy van-e nálad elég készpénz. A történteket meg felejtsd el, más sem a kasszás, sem a többi ember nem emlékszik rá, csak te rágódsz még rajta. =)
2016. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
60%
Akkor jónak tűnt, de előtte is többször megkérdezték a tanárok, hogy biztosan ő volt e nem akartak nekem hinni, miután megvertem még rosszabb lett, mert azt hitték pont ezért fenyítem, végül be kellett hívni a szüleimet, hogy a gyerek ott valljon, ne legyen tolvajnak bélyegezve, mert akkor már az egész osztály meg a tanári kar nagy része is tudta...szóval hidd el, a tiednél csak gázosabb dolgok történnek, láttam már olyat, hogy valaki előttem hordta vissza a cuccok felét mert nem volt elég pénz nála.
2016. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Az eladó azért van ott, hogy téged kiszolgáljon, belőled kapja a fizetését, tökmindegy hogy mit gondol. Simán megcsinálhatod vele, hogy a ötperces kotorászás után azt mondod, hogy bocsi, mégsincs nálam annyi (bár ha mögötted várnak mások, inkább ne tedd). Persze udvariasságból inkább ne szívasd, de ha ő nem udvarias azzal hogy látványosan türelmetlen, meg forgatja a szemét, attól neked nem kell rosszul érezned magad, ilyenkor ő a rossz a szituban.
2016. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!