Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más is botlott már ilyen...

Más is botlott már ilyen gerinctelen lakótársba?

Figyelt kérdés
1 hónapig laktan az illetővel. Én lány, ő fiú. Egyik hétvégén hazautaztam, majd arra jöttem haza, hogy ő bejelentette, ott járt a tulaj és azt mondta, hogy 1 hét alatt ki kell költöznünk, mert visszaköltözik a testvére a lakásba. Persze elkezdtem lassan pakolgatni a napok alatt (sikeresen találtam albérletet, ahol imádok élni), de nekem feltűnt, hogy ő nem idegeskedik, nem pakol, nem hatja meg a dolog. Miután kiköltöztem, felkerestem a lakás tulaját, aki azt mondta, hogy ő egyáltalán nem mondott ilyet, hogy költözzünk ki egy hét alatt meg hogy a testvére visszaköltözik, szóval a kis szarcsimbók átbaszott, a tulaj azt mondta beszél vele. A kiköltözésem után kíváncsiságból pedig rákerestem a hirdetésre, és mint kiderült és láttam a srác a szobát még mindig hirdeti. Mellesleg mielőtt eljöttem még fogadkozott, hogy majd utána beszélünk és ha vmelyikőnk tud albérletet, majd szólunk egymásnak. Mondanom sem kell, hogy aznapra már nem is volt az ismerőseim között a nyomorult. Persze mielőtt eljöttem nyílvánvalóvá vált számomra, hogy ő akar kitenni, de nem mondtam neki, ettől jobb tervem támadt. Valaki botlott már hasonlóan szemét emberbe?

2015. febr. 25. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk ilyen - valaki azt üzente hogy... - jellegű információknak nem szoktam felülni, én mindig a hiteles és autentikus forrást keresem. Én a lakótárs bejelentése (füllentése) után minimum azonnal felhívtam volna a tulajt, hogy mi is a szitu egészen pontosan...
2015. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát tervemben van, hogy leszek annyira pofátlan, hogy visszaállítok, hogy "hahóó! te még itt vagy?" :)
2015. febr. 25. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi az a terv?
2015. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy megszabadultál tőle!
2015. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja, csak ennyi, hogy visszaállítok meglátogatni őt :)

Ezerszer jobban jártam, mert találtam egy tök otthonos kis kulipintyót :)

2015. febr. 25. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehh, valszeg nem bírta a búrádat de nem akarta az arcodba mondani.


Mondjuk te se vagy semmi, hogy így kérds nélkül összerámolsz, és a tulajt meg se kérdezed.


A kaucióval mi volt? Egy hét az kevesebb mint a normál határidő. A tulaj nem volt ideges, hogy egyik napról a másikra előzetes bejelentés nélkül ehúztál?


Vagy a lakótárs annyira nem bírt, hogy inkább fizeti a te részedet is? (megérdemli.)

2015. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég agyhalott módon intėzte el.Mondjuk,nem tudom,mi lett volna,ha szėpen megkér,hogy költözz el.Nyilván,nem ez a módja,de hatékony.Ėppen számon kérheted rajta,miėrt így intėzte el.
2015. febr. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad, kérdező, amikor kis szarcsimbóknak aposztrofálod a fickót. Nem kicsi!

Mellesleg én elhívnám haveri alapon segítsen beköltözni a másik kecóba. Csak hogy lássa, mennyivel jobban jártál így.

2015. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!