Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy ismeretlen van a házunk...

Egy ismeretlen van a házunk előtt, és egyfolytában figyel be az ablakon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Este jöttem haza és egy biciklis srác elkezdett követni, majd egy sötét zugba bebújt. Megijedtem,és megpróbáltam másik irányba menni, mint az otthonom, hogy eltereljem, de nem sikerült, megvárt a sötétben és pont a házunk előtt "csapott volna le rám", így kénytelen voltam besietni a házunkba. Ez egy másfél órája volt, azóta is itt van, és figyel...próbálo úgy kinézni az ablakon hogy ne vegyen észre, de egyfolytában figyel és nem megy el...mit tegyek? Szóljak a szüleimnek? Azt eddig azért nem akartam, mert a suli miatt sokat kell este egyedül hazasétálnom, nem akarom hogy aggódjanak...

24/lány



2016. aug. 30. 21:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

na de mi lett végül kérdező csaj?

eltelt 5 év, kirepültél anyuéktól stb.

de a palinak sikerült elkapnia?

2021. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!