Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jobb lesz aztan ha mar megszok...

Jobb lesz aztan ha mar megszokom? Kesobb jobban leszek?

Figyelt kérdés
Masfel honapja elek kinn Helsinkiben a ket tesommal es az anyukammal. Meg suliba nem jarunk, meg nem nagyon indul be az eletunk. En itt kinn szulettem 2001ben, 2004 ben koltoztunk mo.ba es most visszajottunk. Otthonrol mindig nagyon vagytam ide. Az erdok, a hazak, az emberek. Az emlekeimeben minden olyan szep volt. Most hogy itt vagyok valahogy nem tudom ertekelni. Sokkal kezzel foghatobb lett minden. Igy is imadok a tengerparti erdokben setalni es nezni a finn kartanokat de nem erzem azt a varazst amire mindig vagytam. Nagyon rossz erzes. Es most ugy egyutt a csaladdal is nehez, foleg anyunak aki nagyon szeretik finnorszagot es nem akarom hogy csalodjon. Mo.-t mindig finno.-hoz hasonlitottuk hogy itt mennyire mas. De most meg nem sok kulonbseget erzek. Es mar nagyon varom a sulit. Hogy vegre emberek koze menjek es eljem az eletem. Most valahogy megrekedtunk. Ez idovel jobb lesz? Mas lesz? Ahogy megszokjuk hogy itt elunk? Es ismerunk itteni embereket? Koszonom ha valaszoltok, barmi ami eszetekbe jut barmi segit, mert mostaa elegge faj a szivem es felek a csalodastol!! Koszonom!

2016. szept. 3. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Tehát szerinted az mit sem számít, hogy Finnországban sokkal jobb a fizetés? Hogy normálisabbak az emberek? Hogy nincs nyáron 40 fok?
2016. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2011-ben jöttem ki. Nagyon is jók azok a nyári 40 fokok! Most visszasírom. Most jön a téli sötétség,úgyhogy a kedved csak rosszabb irányba fog menni. Megszoksz vagy megszöksz.
2016. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!